Влада Миргорода пообіцяла розчистити частину річки Хорол

ПОЛТАВА
26.07.2021, 13:02
Влада Миргорода пообіцяла розчистити частину річки Хорол

У Миргороді відбулася акція "Чиста річка", покликана привернути увагу містян до наявних у громаді еколоґічних проблем.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба орґану місцевого самоврядування, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Орґанізатори з-поміж екоактивістів прагнули таким чином не тільки висвітлити проблему головної водойми Миргорода, але й закликати жителів долучитися до її порятунку.

Своєю чергою, присутні на заході представники міської ради документально засвідчили наявність готових проєктів і дозволів для очищення річища Хоролу.

«Таку роботу потрібно проводити по всій акваторії водойми, адже замулення та пересихання — це проблеми всіх малих річок. Зі свого боку влада готова до діалоґу з активом громади для спільного розв'язання еколоґічних питань. На цьому тижні відбудеться засідання робочої ґрупи, де і будуть окреслені конкретні кроки для порятунку нашої водойми», — прокоментував ситуацію заступник Миргородського міського голови Сергій Швайка.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", підприємці Пирятинської об'єднаної територіальної громади взялися розчищати річище Удаю.

Влада Миргорода пообіцяла розчистити частину річки Хорол_1
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Ганьба. Збиткове підприємство з захмарними доходами персоналу влаштовує масові гуляння під час війни
12 вересня, 11:25
Полтава
Більшість депутатів проігнорували сесію. На засідання зібралися 14 депутатів міськради
09 вересня, 12:10
Полтава
Міська рада і виконавчий комітет спільно погодили рішення спрямувати 2 мільйони гривень на благоустрій та безпеку Пирятина.
02 вересня, 20:03
Полтава
8-річний Роман Іщев – старша дитина добровольця Юрія Іщева, який віддав життя у ближньому бою з російськими окупантами за селище Криничне.
31 серпня, 08:09
Полтава
Пропаганда та ядерний шантаж Кремля роблять свою справу
26 серпня, 15:35
Полтава
Заходи з оптимізації та трансформації мережі освітніх закладів планують здійснити на території Семенівської об'єднаної громади.
25 серпня, 20:07