Влада Миргорода пообіцяла розчистити частину річки Хорол

ПОЛТАВА
26.07.2021, 13:02
Влада Миргорода пообіцяла розчистити частину річки Хорол

У Миргороді відбулася акція "Чиста річка", покликана привернути увагу містян до наявних у громаді еколоґічних проблем.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба орґану місцевого самоврядування, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Орґанізатори з-поміж екоактивістів прагнули таким чином не тільки висвітлити проблему головної водойми Миргорода, але й закликати жителів долучитися до її порятунку.

Своєю чергою, присутні на заході представники міської ради документально засвідчили наявність готових проєктів і дозволів для очищення річища Хоролу.

«Таку роботу потрібно проводити по всій акваторії водойми, адже замулення та пересихання — це проблеми всіх малих річок. Зі свого боку влада готова до діалоґу з активом громади для спільного розв'язання еколоґічних питань. На цьому тижні відбудеться засідання робочої ґрупи, де і будуть окреслені конкретні кроки для порятунку нашої водойми», — прокоментував ситуацію заступник Миргородського міського голови Сергій Швайка.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", підприємці Пирятинської об'єднаної територіальної громади взялися розчищати річище Удаю.

Влада Миргорода пообіцяла розчистити частину річки Хорол_1
Читайте також:
Полтава
Багатоденна спека спричинила мор прісних біоресурсів. Сотні рибин спливли пузами догори, викликавши надзвичайну ситуацію на Полтавщині.
06:06
Полтава
Попри бойові дії наші захисники мають змогу віднаходити й зберігати пам'ятки минулого. Не зажди, але часто, артефакти привозяться із фронту.
вчора, 12:30
Полтава
У той час, коли відповідальна міністерка Ірина Верещук згортає програму адаптації біженців, у нашій області відбувається протилежний процес.
21 липня, 14:03
Полтава
Російські ракетно-дронові удари й тривала спека до +45°C випробовують на міць вітчизняну енергосистему. На жаль, може статися колапс.
21 липня, 08:48
Полтава
Фабрики по штампуванню дисертацій у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В. Г. Короленка.
19 липня, 09:01
Полтава
Олігархічний проєкт «Довіра» в особі Андрій Сімонова не вірить у перемогу України. Тож зменшується рівень фінансової підтримки захисників.
19 липня, 06:12