Влада Молдови заборонила трансляцію роспропаганди

СВІТ
19 червня, 13:35
Влада Молдови заборонила трансляцію роспропаганди

Вже наступного тижня у Молдові офіційно буде заборонено трансляцію російської пропаганди

Президент Молдови Мая Санду підписала закон про заборону програм новин з московії, які поширюють дезінформацію.

Документ набуде чинності 24 червня. Про це заявила голова національного регулятора – Ради з телебачення та радіо республіки – Ліліана Віцу в ефірі інтернет-каналу Rlive.

«Закон був підписаний президентом. Наступної п'ятниці, ймовірно, буде опубліковано в «Офіційному віснику», після чого набуде чинності. У ньому з'явилися визначення «дезінформації» і жорсткіші за неї санкції. Тобто, якщо факт буде доведено, то ЗМІ може бути позбавлено ліцензії на сім років», – сказала Віцу.

Посадовиця зазначила, що жорсткі заходи влада вжила у зв'язку із ситуацією в Україні, додавши, що найбільше дезінформації у молдавських ЗМІ спостерігається у передвиборчий період.

Після набуття чинності закону постачальники та поширювачі медіапослуг не можуть транслювати програми, що виправдовують воєнну агресію, заперечують воєнні злочини та злочини проти людяності або розпалюють ненависть.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Союзник – це не той, хто не любить вашого ворога, зовсім ні. Союзник – це той, хто робить вашого ворога слабшим, іноді разом із вами.
04 жовтня, 18:36
Політика
Чинний і багаторічний прем'єр-міністр Угорщини вірить, що перебуватиме при владі вічно, якщо зробить свою країну російським анклавом.
21 вересня, 07:18
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
10 серпня, 17:18
Світ
Роками путінський режим відряджав до окупованих Криму, Донецька і Луганська куплені за валюту іноземні ЗМІ, але з Фінляндії найбільше.
20 липня, 17:56
Політика
Створений на гроші українських платників податків державний телеканал підігрує країні-агресору цілодобовим російськомовним етером.
15 липня, 19:01
Опінії
Ще 20 червня Верховна Рада конституційною більшістю проголосувала 3 надважливі законопроєкти, які забороняють російські музику і книжки.
10 липня, 19:27