Влада РФ висловилася проти розміщення американських військових у країнах Балтії

СВІТ
31 липня, 13:44
Влада РФ висловилася проти розміщення американських військових у країнах Балтії
Фото: Scanpix

У Кремлі вітають заплановане Дональдом Трампом виведення військового контингенту США з Німеччини.

При цьому російська влада застерігає американців утриматися від посилення загонів НАТО в країнах Балтії, інформує видання "Delfi".

Напередодні розгортання масштабних військових навчань "Кавказ-2020" посол РФ у Відні Міхаіл Ульянов закликав Пентагон "не грати м'язами" та не порушувати двосторонню угоду про співпрацю у сфері оборони й безпеки.

«Якщо 12000 американських військовослужбовців будуть розміщені на території однієї з нових держав-членів НАТО — це стане серйозною перепоною для наших подальших відносин. Зазначу. що відповідно до угоди 1997 року між НАТО та РФ, Альянс зобов'язувався не розміщувати на постійній основі значні сили у Східній Європі та країнах Балтії», — наголосив російський дипломат.

Крім того, у Кремлі сподіваються, що переважну більшість армійців США, котрі досі служили на теренах Німеччини, все ж повернуть на батьківщину, як на тому наголошував Дональд Трамп.

Читайте також:
Військова присутність США в Естонії не покращить, а тільки погіршить ситуацію з безпекою у Балтійському регіоні.
09 липня, 12:27
Колишній командувач сухопутними військами США в Європі генерал Фредерик-Бенджамін Годжес заявив про можливе посилення НАТО у Чорному морі.
06 червня, 11:39
В армії посилять вивчення англійської мови, у тому числі за допомогою західних інструкторів.
22.12.2019, 15:50
Таку інформацію лідер Білорусі озвучив у своєму посланні до народу
16:30
Північна Корея продовжує ядерну програму і досягла певних успіхів. Вона вже може володіти боєголовками з ядерним зарядом.
14:40
Угоду щодо так званої протидії домашньому насильству, ініційовану Радою Європи, перевірять на відповідність чинному законодавству Латвії.
13:49