Влада Сербії переконана: антиросійські санкції не сприяють миру

ЕКОНОМІКА
01 червня, 07:56
Влада Сербії переконана: антиросійські санкції не сприяють миру

Белград як вірний і багаторічний союзник Москви на Балканах за жодних, навіть найкритичніших, обставин не запроваджуватиме санкції проти РФ.

Про це в інтерв'ю виданню "Danas" заявила чинний прем'єр-міністр Республіки Сербія Ана Брнабич, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Голова уряду заперечила, що нова угода з росією щодо ціни на газ має будь-який зв'язок з її відмовою Белграда накласти санкції проти Москви за її вторгнення в Україну.

«Кожному, хто звинувачує нашу країну у тому, що ми не запроваджуємо санкції проти російської федерації через газову угоду, має бути соромно. Ми не накладаємо санкції з принципу. Сербія неодноразово наголошувала на тому, що санкції не сприяють миру, а суперечать ситуації», – висловилась Ана Брнабич, нагадавши, що її країна колись також була жертвою санкцій.

Пані прем'єр-міністр додала, що президент Александар Вучич "виконав велику роботу для Сербії" з домовленістю про вигідну ціну на газ, решта – "проблема третіх країн".

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", сусідню з Сербією Угорщину звільнили від ембарго на нафту з російської федерації.

Читайте також:
Війна
Цей заклик має формальний характер, адже хворе російське суспільство вже давно нікого не чує, крім психічно хворого диктатора
10 серпня, 16:35
Опінії
На жаль, це стало традицією української публічної політики, яка має сьогодні трагічні наслідки для країни
04 серпня, 16:16
Опінії
Попередник Анґели Меркель на посаді федерального канцлера Німеччини закликав українців змиритися з долею і перестати чинити опір московитам.
04 серпня, 08:45
Опінії
П'яте колесо до планетарної гарби
30 липня, 12:45
Війна
Голова переговорної групи від України Арахамія виступив як свідок на підтримку Абрамовича (гаманця путіна), - Юрій Швець
26 липня, 10:38
Світ
З часу відкриття тиждень тому фінляндсько-російського кордону з території країни-агресора у західному напрямку виїхало понад 10 000 осіб.
25 липня, 07:00