Влада зливатиме справу корупціонера Дубінського – ЦПК

СВІТ
20 січня, 14:37
Алєксандр Дубинський
Алєксандр Дубинський
Фото: inforesist.org

Все як завжди.

Сьогодні, за повідомленнями ЗМІ, стало відомо, що досудове розслідування справи Дубінського доручили Державному бюро розслідувань. Робимо ставки, панове, за скільки ДБР закриє обидві справи за відсутністю складу/події злочину.
 
Про це йдеться на сторінці Центру протидії корупції.

Антикорупціонери нагадують, що Офіс Генпрокурора днями, саме після звернень ЦПК, розпочав проти Дубінського два кримінальні провадження – щодо ухилення від сплати податків та легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Але як кажуть в народі не довго музика грала.

У Центрі протидії корупції також нагадують, що У заяві вони писали про злочин щодо недекларування Дубінського, “однак 28 жовтня Конституційний Суд України скасував відповідальність за брехню в деклараціях”.

Нагадаємо, 11 січня Управління контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США запровадило санкції проти семи людей та чотирьох організацій, які є частиною пов’язаної з Росією мережі закордонного впливу. Серед них – народний депутат Андрій Деркач, якого Вашингтон називає «російським агентом», представник «Слуги народу» Олександр Дубінський, колишній народний депутат Олександр Онищенко, колишній прокурор Костянтин Кулик, помічники Деркача Антон Симоненко та Дмитро Ковальчук, колишній працівник посольства США в Україні Андрій Теліженко та політолог Петро Журавель.

Запровадження санкцій проти перелічених ділків стало можливим в тому числі і завдяки інформації наданій американській стороні членами Центру протидії корупції.

Читайте також:
Про черговий тверк заступника голови фракції СН у ВР М. Тищенка.
10:37
Збитковість державних підприємств аж ніяк не впливає на рівень зарплат і премій їх керівників, які сягають мільйонів гривень в місяць.
19 квітня, 20:58
Судячи з голосувань у ВР, Максим Березін – це ручний нардеп Коломойського.
07 квітня, 14:39
“Ця маленька со@улька зі Слуг народу Анна Колісник. 26 повних років. Ціла членкеса комітету з питань податкової і митної політики”.
31 березня, 14:55
Щоб підписати петицію про звільнення Татарова треба затратити не більше ніж дві хвилини часу.
30 березня, 16:44
Власні забаганки "слугам народу" дорожчі за життя і здоров'я пересічного українця.
24 лютого, 08:42