ВМС США готуються дати відсіч КНР і РФ у Тихому та Атлантичному океанах

СВІТ
30 липня, 15:11
ВМС США готуються дати відсіч КНР і РФ у Тихому та Атлантичному океанах
Фото: Military.com

Американський флот проведе широкомасштабні навчання в акваторії одразу двох океанів; це попередження Москві та Пекіну.

Анонс відповідних маневрів під назвою "Large Scale Exercise 2021" оприлюднила пресслужба на сайті військово-морських сил США.

Участь братимуть понад 25 тисяч військовослужбовців, у тому числі моряків і морських піхотинців, які випробовуватимуть свої сили у 17 часових поясах.

Пресслужба ВМС США вказує, що йдеться здебільшого про особовий склад 2-го, 3-го, 6-го, 7-го і 10-го флотів, а також експедиційні з'єднання Корпусу морської піхоти.

«Всі узгоджені операції мають здійснюватися одночасно у США, реґіонах Африки, Європи та Тихого океану. Власне, "Large Scale Exercise 2021" є більше ніж звичайними навчаннями, вони будуть використовувати об'єднані бойові сили цілого ряду з'єднань флоту для спільного застосування можливостей сенсорів, озброєння та платформ у всіх спірних областях по всьому світу», — прокоментував майбутні маневри очільник Командування сил флоту США адмірал Кристофер Грейді.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує, що днями для потреб вітчизняних Збройних Сил на Херсонщині запрацював найбільший в Україні полігон.

вибір редакції
Читайте також:
Поляки і євреї продовжують бити горшки через спірне майно.
18 серпня, 15:26
Американська влада попереджає про ризики ведення підприємницької діяльності в Особливому адміністративному районі Гонконґ.
17 липня, 18:57
Ґлобальна пандемія, спричинена коронавірусною інфекцією з комуністичного Китаю, допомогла Пекіну зміцнити ґеополітичні позиції.
14 липня, 08:47
Сатрапи “залізного щура” зовсім “пустилися берега”.
23 червня, 14:44
У Швеції є далекобійна зброя, яка дає можливість уражати бази в Росії.
17 червня, 22:12
Раніше нейтральні Швеція та Фінляндія заявили про плани створити двосторонній військовий союз.
21 травня, 16:33