ВМС США готуються дати відсіч КНР і РФ у Тихому та Атлантичному океанах

СВІТ
30.07.2021, 15:11
ВМС США готуються дати відсіч КНР і РФ у Тихому та Атлантичному океанах
Фото: Military.com

Американський флот проведе широкомасштабні навчання в акваторії одразу двох океанів; це попередження Москві та Пекіну.

Анонс відповідних маневрів під назвою "Large Scale Exercise 2021" оприлюднила пресслужба на сайті військово-морських сил США.

Участь братимуть понад 25 тисяч військовослужбовців, у тому числі моряків і морських піхотинців, які випробовуватимуть свої сили у 17 часових поясах.

Пресслужба ВМС США вказує, що йдеться здебільшого про особовий склад 2-го, 3-го, 6-го, 7-го і 10-го флотів, а також експедиційні з'єднання Корпусу морської піхоти.

«Всі узгоджені операції мають здійснюватися одночасно у США, реґіонах Африки, Європи та Тихого океану. Власне, "Large Scale Exercise 2021" є більше ніж звичайними навчаннями, вони будуть використовувати об'єднані бойові сили цілого ряду з'єднань флоту для спільного застосування можливостей сенсорів, озброєння та платформ у всіх спірних областях по всьому світу», — прокоментував майбутні маневри очільник Командування сил флоту США адмірал Кристофер Грейді.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує, що днями для потреб вітчизняних Збройних Сил на Херсонщині запрацював найбільший в Україні полігон.

Читайте також:
Світ
Європейський союз не буде брати участь в ескалації ситуації, проте уважно спостерігає за діями росії та Білорусі
25 травня, 15:46
Світ
Два американські стратегічні бомбардувальники раніше були помічені поблизу російського повітряного простору над Балтійським морем
24 травня, 09:10
Світ
Розвідувальне відомство США опублікувало відеоінструкцію
16 травня, 13:05
Світ
Китай шукатиме нові військові переваги, розширюючи потенціал у таких сферах, як штучний інтелект, інформаційні мережі, авіація і космос
16 травня, 12:05
Світ
Наразі Північний полюс - одне з найчистіших місць на Землі - належить усім і нікому.
05 травня, 12:18
Світ
Московія активно займається картографуванням критичної інфраструктури союзників як на суші, так і на морському дн
04 травня, 12:05