ВМС США готуються дати відсіч КНР і РФ у Тихому та Атлантичному океанах

СВІТ
30.07.2021, 15:11
ВМС США готуються дати відсіч КНР і РФ у Тихому та Атлантичному океанах
Фото: Military.com

Американський флот проведе широкомасштабні навчання в акваторії одразу двох океанів; це попередження Москві та Пекіну.

Анонс відповідних маневрів під назвою "Large Scale Exercise 2021" оприлюднила пресслужба на сайті військово-морських сил США.

Участь братимуть понад 25 тисяч військовослужбовців, у тому числі моряків і морських піхотинців, які випробовуватимуть свої сили у 17 часових поясах.

Пресслужба ВМС США вказує, що йдеться здебільшого про особовий склад 2-го, 3-го, 6-го, 7-го і 10-го флотів, а також експедиційні з'єднання Корпусу морської піхоти.

«Всі узгоджені операції мають здійснюватися одночасно у США, реґіонах Африки, Європи та Тихого океану. Власне, "Large Scale Exercise 2021" є більше ніж звичайними навчаннями, вони будуть використовувати об'єднані бойові сили цілого ряду з'єднань флоту для спільного застосування можливостей сенсорів, озброєння та платформ у всіх спірних областях по всьому світу», — прокоментував майбутні маневри очільник Командування сил флоту США адмірал Кристофер Грейді.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує, що днями для потреб вітчизняних Збройних Сил на Херсонщині запрацював найбільший в Україні полігон.

Читайте також:
Світ
Поки шиїтський деспотичний режим аятол тероризує мирних іранців і озброює російських агресорів, його сусіди готуються до відсічі.
05 грудня, 19:18
Світ
Одночасно 40% стратегічних ядерних бомбардувальників B-2 Spirit
02 грудня, 16:10
Світ
Це збільшило загальну кількість отриманих машин даного типу до 30 одиниць
25 листопада, 12:57
Світ
Вони забезпечуватимуть місію з охорони повітряного простору країн Балтії.
22 листопада, 13:41
Війна
Маріуш Блащак прийняв пропозицію міністра оборони Німеччини щодо розміщення додаткових ракетних установок Patriot у Польщі
21 листопада, 12:13
Політика
Для чинної американської адміністрації смерті тисяч українців просто цифра на папері, Вашинґтону байдуже наша доля.
17 листопада, 19:12