ВМС США готуються дати відсіч КНР і РФ у Тихому та Атлантичному океанах

СВІТ
30.07.2021, 15:11
ВМС США готуються дати відсіч КНР і РФ у Тихому та Атлантичному океанах
Фото: Military.com

Американський флот проведе широкомасштабні навчання в акваторії одразу двох океанів; це попередження Москві та Пекіну.

Анонс відповідних маневрів під назвою "Large Scale Exercise 2021" оприлюднила пресслужба на сайті військово-морських сил США.

Участь братимуть понад 25 тисяч військовослужбовців, у тому числі моряків і морських піхотинців, які випробовуватимуть свої сили у 17 часових поясах.

Пресслужба ВМС США вказує, що йдеться здебільшого про особовий склад 2-го, 3-го, 6-го, 7-го і 10-го флотів, а також експедиційні з'єднання Корпусу морської піхоти.

«Всі узгоджені операції мають здійснюватися одночасно у США, реґіонах Африки, Європи та Тихого океану. Власне, "Large Scale Exercise 2021" є більше ніж звичайними навчаннями, вони будуть використовувати об'єднані бойові сили цілого ряду з'єднань флоту для спільного застосування можливостей сенсорів, озброєння та платформ у всіх спірних областях по всьому світу», — прокоментував майбутні маневри очільник Командування сил флоту США адмірал Кристофер Грейді.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує, що днями для потреб вітчизняних Збройних Сил на Херсонщині запрацював найбільший в Україні полігон.

Читайте також:
Світ
Загалом до карїни мають прибути 1700 військових США
04 лютого, 19:05
Світ
ВПС Норвегії вперше підняли новітні винищувачі F-35
03 лютого, 17:35
Світ
Це переміщення військ не має відношення до 8,5 тис. військовослужбовців, готових до перекидання в Європу
02 лютого, 20:25
Світ
Це відбувається на тлі зростаючої загрози в Чорному морі
20 січня, 18:08
Світ
Аналітики стратегічного дослідницького інституту США занепокоєнні нерішучістю Білого дому у перемовинах із путінським режимом.
17 січня, 11:40
Світ
Обидві палати американського парламенту узгодили пакет санкцій особисто проти Владіміра Путіна і низки держслужбовців РФ.
13 січня, 10:06