Гроші не пахнуть: Фінляндія планує розширити співробітництво з РФ

СВІТ
06 червня, 18:42
Гроші не пахнуть: Фінляндія планує розширити співробітництво з РФ
Фото: Ilta-Sanomat

Поки фінляндський президент критикує Кремль за утиски опозиції й війну проти України, урядовці навпаки поблажливі до країни-аґресора.

Днями міністр із питань зовнішньої торгівлі Вілле Скіннарі відвідав щорічний Петербурзький економічний форум.

На ньому державний посадовець підтвердив бажання Фінляндії інвестувати у різні галузі економіки РФ, поінформувало з місця події видання "Yle".

За словами Вілле Скіннарі, подальший розвиток двосторонньої торгівлі має проходити відповідно до поточних кліматичних цілей.

«Що стосується російського ринку, то експортні компанії розуміють – теперішнє затишшя тимчасове, викликне політикою. Але ситуація швидко відновлюється. Скажімо, у період з січня по березень 2021 року експорт фінляндських товарів до РФ збільшився на понад 10% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Ми не приховуємо, що торгівля між Фінляндією і Росією також сильно постраждала через пандемію», – висловив свою думку урядовець.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно міністр закордонних справ Фінляндської Республіки Пекка Гаавісто закликав країни-члени НАТО підтримувати тісні відносини з Кремлем.

Читайте також:
Вітчизняний бізнес конкурентоспроможний, але влада і західні партнери думають інакше у гонитві за дешевими трудовими ресурсами та сировиною.
24.12.2020, 12:26
Дані пропозиції мають модернізувати торгові угоди ЄС з партнерами, роблячи "правила походження" більш зручними для бізнесу
24.08.2020, 19:50
Чинна угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом не діє, адже партнерство, як виявляється, є нерівноправним.
21.05.2020, 10:11
Екскерівник Шведської комуністичної партії Роберт Матіассон вважає, що совєцька система виправно-трудових таборів вартує переосмислення.
вчора, 12:57
Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.
вчора, 11:34