Гроші не пахнуть: Фінляндія планує розширити співробітництво з РФ

СВІТ
06.06.2021, 18:42
Гроші не пахнуть: Фінляндія планує розширити співробітництво з РФ
Фото: Ilta-Sanomat

Поки фінляндський президент критикує Кремль за утиски опозиції й війну проти України, урядовці навпаки поблажливі до країни-аґресора.

Днями міністр із питань зовнішньої торгівлі Вілле Скіннарі відвідав щорічний Петербурзький економічний форум.

На ньому державний посадовець підтвердив бажання Фінляндії інвестувати у різні галузі економіки РФ, поінформувало з місця події видання "Yle".

За словами Вілле Скіннарі, подальший розвиток двосторонньої торгівлі має проходити відповідно до поточних кліматичних цілей.

«Що стосується російського ринку, то експортні компанії розуміють – теперішнє затишшя тимчасове, викликне політикою. Але ситуація швидко відновлюється. Скажімо, у період з січня по березень 2021 року експорт фінляндських товарів до РФ збільшився на понад 10% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Ми не приховуємо, що торгівля між Фінляндією і Росією також сильно постраждала через пандемію», – висловив свою думку урядовець.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно міністр закордонних справ Фінляндської Республіки Пекка Гаавісто закликав країни-члени НАТО підтримувати тісні відносини з Кремлем.

вибір редакції
Читайте також:
Новини
На тлі російської воєнної агресії Україна мусить наростити обсяги власного експорту, а не існувати лише коштом імпорту і подачок Заходу.
16 вересня, 09:27
Економіка
У той час, коли офіційний Гельсинкі допомагає Україні протистояти агресії, підприємливі жителі Фінляндії займаються паливним туризмом.
14 серпня, 17:09
Економіка
Якби ресурсна федерація під проводом кремлівського бункерного щура не пішла війною проти України, вона заробила б ще трильйон.
04 липня, 17:51
Економіка
Індія, Китай та інші країни Південно-східної Азії спокусилися низькою ціною на підсанкційне "чорне золото" з ресурсної федерації.
15 червня, 19:23
Економіка
Лише цьогоріч у січні з України експортовано свіжої або охолодженої картоплі на понад $1 мільйон.
17 лютого, 07:42