Володимир Зеленський продовжує гвалтувати Конституцію

ПОЛТАВА
24 лютого, 11:40
Володимир Зеленський продовжує гвалтувати Конституцію

Узурпація влади Голобородьком

Справа Сергія Стерненка -  дешева симуляція влади, яка вирішила змістити увагу в суспільстві зі своїх провалів на судовий процес.

У країні йде узурпація влади Президентом, який спочатку згвалтував Конституцію України рішеннями РНБО, а потім помножив Раду на 0, забравши повноваження призначати в.о. міністрів. Де-факто Україна перетворилася на президентську республіку з ручним парламентом.

Тому відсутність кандидатки на посаду Голови Вищого Верховного Конституційного Антикорупційнокорупційного Міжгалактичного Адміністративного Суду Лариси Гольник на учорашньому мітингу біля Полтавської ОДА, на підтримку засудженого Стерненка,  прямо вказує на симбіотичний характер відносин правлячого режиму з  суддями - відкривачками, та їх сподвижниками.

З огляду на вищесказане, зовсім не дивною виглядає відсутність 22 лютого богоподібної  судді - відкривачки Лариси Гольник на засіданні ВРП по розгляду дисциплінарного провадження відносно сонцесяйної.

Володимир Зеленський продовжує гвалтувати Конституцію_1

Ви досі упевнені, що Україна - демократична країна? Що диктатура, фашизм, тоталітаризм - то не про нас?

P.S. Принагідно нагадуємо, за результатами розгляду питань порядку денного засідання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 22 лютого 2021 року було прийнято рішення відкласти розгляд дисциплінарної справи стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави Гольник Лариси Владленівни, відкритої за дисциплінарною скаргою Сікалова Г.А., на 1 березня 2021 року.

Читайте також:
Поліція Авакова хоче використовувати електрошокери проти громадян при вчиненні адміністративних правопорушень
29 квітня, 11:35
З 8 години ранку техніка КП "Декоративні культури" облаштовує місце відпочинку для місцевих иліт
15 травня, 09:54
Машина з оператором та журналістом зіткнулась із вантажівкою
13 травня, 15:08
Крадіжки нафти та газоконденсату
11 травня, 20:23