Володира Зеленського витягнули з теплої ванни

ПОЛІТИКА
21.10.2021, 10:56
Відкриття басейну на Черкащині
Відкриття басейну на Черкащині

Спускатись з небес на землю завжди непросто. Але тут на землі теж добре. І басейни можна відкривати.

Приїхав сьогодні, значить, президент Зеленський басейн відкривати на Черкащині й заразом, за старою звичкою, пропіарити кандидата від слуг на цьому окрузі напередодні виборів. Вийшов на брифінг наче Макконахі після прем‘єри Джентльменів, кинув оком наче на персонал в особі регіональних журналістів (які мали запитати: а сонце вранці це теж ви чи все ж таки на виконання вашого доручення) і тут летить питання про журналістку Барчук і тиск ОП на Суспільне.

І президент, який давно звик до теплих ван і навіть термальних джерел, знову перейшов на особисте, продемонстрував що не володіє загальною інформацією, звинуватив і образив.

Чому не можна просто спростувати або підтвердити?

Чому не можна сказати: дякую за питання?

Робота журналістів - ставити питання. Робота влади - відповідати. Тим більше що інформація про те що ОП не просто регулює публічні прояви депутатів монобільшості, а й не без успіху створює паралельну реальність - з‘явилась не сьогодні.

Спускатись з небес на землю завжди непросто. Але тут на землі теж добре. І басейни можна відкривати. А виїзні брифінги, напевне, таки обмежать тепер.

Автор : Михайло Ткач
Читайте також:
Політика
Владімір Путін усьому голова, а інших партій чи лідерів в уяві росіян немає, бо і примарні перспективи майбутнього розвіялися 24.II.2022.
27 січня, 17:36
Світ
Азійська комуністична диктатура зі столицею у Пекіні отримує чималі вигоди від тривалої російської воєнної агресії та геноциду українців.
24 січня, 18:36
Політика
Українська і західна громадськість перебільшують роль путінських опричників, заплямованих кров'ю невинних. У Кремлі є "сірий кардинал".
15 січня, 16:30
Економіка
Лукашенківський режим намагається приховати від своїх громадян і всього світу реальний стан економіки, але шило у мішку не приховати.
12 січня, 18:28
Світ
Уперше, починаючи з 16 вересня 2022 року, на теренах близькосхідної ісламської республіки істотно знизився рівень усенародного невдоволення.
12 січня, 14:01
Політика
На тлі воєнних поразок в Україні російський режим цементує владу всередині РФ. Кремль знищуватиме декларативні рештки федеративного устрою.
05 січня, 17:59