Володира Зеленського витягнули з теплої ванни

ПОЛІТИКА
21 жовтня, 10:56
Відкриття басейну на Черкащині
Відкриття басейну на Черкащині

Спускатись з небес на землю завжди непросто. Але тут на землі теж добре. І басейни можна відкривати.

Приїхав сьогодні, значить, президент Зеленський басейн відкривати на Черкащині й заразом, за старою звичкою, пропіарити кандидата від слуг на цьому окрузі напередодні виборів. Вийшов на брифінг наче Макконахі після прем‘єри Джентльменів, кинув оком наче на персонал в особі регіональних журналістів (які мали запитати: а сонце вранці це теж ви чи все ж таки на виконання вашого доручення) і тут летить питання про журналістку Барчук і тиск ОП на Суспільне.

І президент, який давно звик до теплих ван і навіть термальних джерел, знову перейшов на особисте, продемонстрував що не володіє загальною інформацією, звинуватив і образив.

Чому не можна просто спростувати або підтвердити?

Чому не можна сказати: дякую за питання?

Робота журналістів - ставити питання. Робота влади - відповідати. Тим більше що інформація про те що ОП не просто регулює публічні прояви депутатів монобільшості, а й не без успіху створює паралельну реальність - з‘явилась не сьогодні.

Спускатись з небес на землю завжди непросто. Але тут на землі теж добре. І басейни можна відкривати. А виїзні брифінги, напевне, таки обмежать тепер.

Автор : Михайло Ткач
вибір редакції
Читайте також:
Саме так виглядає страх Зеленського перед народом України.
01 грудня, 10:35
Влада комуністичного Китаю має намір апробувати у себе в країні практику державного рейдерства прибуткових приватних корпорацій.
08 листопада, 07:51
Ґурбанґули Бердимугамедов наказав туркменським "перевертням у погонах" застосовувати насилля проти порушників карантину.
06 листопада, 10:37
Мільйони уродженців Китайської народної республіки по всьому світу постраждали від репресивних заходів офіційного Пекіна.
13 вересня, 10:36
Стратеґічний закордонний партнер "Слуги народу" — Комуністична партія Китаю — вдалася до нової хвилі терору у провінції Сичуань.
01 вересня, 07:59