Володира Зеленського витягнули з теплої ванни

ПОЛІТИКА
21.10.2021, 10:56
Відкриття басейну на Черкащині
Відкриття басейну на Черкащині

Спускатись з небес на землю завжди непросто. Але тут на землі теж добре. І басейни можна відкривати.

Приїхав сьогодні, значить, президент Зеленський басейн відкривати на Черкащині й заразом, за старою звичкою, пропіарити кандидата від слуг на цьому окрузі напередодні виборів. Вийшов на брифінг наче Макконахі після прем‘єри Джентльменів, кинув оком наче на персонал в особі регіональних журналістів (які мали запитати: а сонце вранці це теж ви чи все ж таки на виконання вашого доручення) і тут летить питання про журналістку Барчук і тиск ОП на Суспільне.

І президент, який давно звик до теплих ван і навіть термальних джерел, знову перейшов на особисте, продемонстрував що не володіє загальною інформацією, звинуватив і образив.

Чому не можна просто спростувати або підтвердити?

Чому не можна сказати: дякую за питання?

Робота журналістів - ставити питання. Робота влади - відповідати. Тим більше що інформація про те що ОП не просто регулює публічні прояви депутатів монобільшості, а й не без успіху створює паралельну реальність - з‘явилась не сьогодні.

Спускатись з небес на землю завжди непросто. Але тут на землі теж добре. І басейни можна відкривати. А виїзні брифінги, напевне, таки обмежать тепер.

Автор : Михайло Ткач
Читайте також:
Світ
Певно, на теперішню російську державу чекають непередбачувані часи, адже кремлівський бункерний щур єдине, що об'єднує клаптикову федерацію.
27 квітня, 19:52
Опінії
Від самого заснування і до нині московія вимагала жертв для підтримки свого державного організму. І кожного разу на вівтар клали українців.
18 квітня, 09:21
Світ
Поки зомбована російськомовна маса на московії бажає смерті українцям, від Владивостоку до Калінінграда усталюються азійська деспотія.
12 квітня, 18:29
Світ
Однією з ключових помилок як українських, так і західних експертів є недостатнє розуміння природи російсько-китайських відносин.
03 квітня, 20:14
Опінії
Путін уникнув долі Мілошевіча шляхом переходу до ролі Хусейна. Не повторити його долю теж є шанс, але тоді доведеться стати новим Каддафі.
30 березня, 20:26
Політика
Федеральна служба безпеки взяла фактичне державне керування росією у свої руки, відсторонивши конкурентів із міністерства оборони.
28 березня, 10:36