Волонтери поза законом, подякуйте «Слугам народу» і ОПЗЖ

Опінії
18 березня, 17:26
Волонтери поза законом, подякуйте «Слугам народу» і ОПЗЖ
Фото: Facebook

Спершу зрадники у владі прийшли за добровольцями. Тепер їхньою ціллю стали волонтери, яким болить за Україну.

Український науковець, публіцист, дослідник історії визвольного руху

17 березня приміщення "Гончаренко Центру" в Одесі захопили тітушки й не пускали всередину волонтерів; це ніщо інше, як тиск на волонтерський центр. Наша політична сила висловлює протест щодо вказаної ситуації.

Від початку повномасштабного вторгнення Центр працював як волонтерський хаб, об'єднуючи одеситів навколо підтримки ЗСУ. Тут плели маскувальні сітки для бригад, збирали допомогу Армії та переселенцям.

Сьогодні, 18 березня, ниці події навколо Центру продовжуються. Охоронці приватної фірми заблокували приміщення зсередини та не пускають волонтерів навіть забрати сітки та речі.

За нападом на Центр стоїть "спайка" зі "Слуг неукраїнського народу" і забороненої прокремлівської "Опозиційної платформи – За життя" в Одеській обласній раді. Перешкоджання роботи волонтерів пов'язуємо виключно з політичною приналежністю його засновника Олексія Гончаренка до команди "Європейської Солідарності".

Теперішня влада, яка багато говорить про єдність, на практиці ж, у столиці й у регіонах, – продовжує ділити суспільство на своїх та чужих. Зе-команда розколює українство, готуючи ґрунт для повоєнної руїни всередині суспільства.

Закликаємо Службу безпеки України та Національну поліцію втрутитися у ситуацію й припинити свавілля Одеської облради. Нагадаю, що її по нині очолює депутат від "Слуги народу", а заступник у нього – представник ОПЗЖ.

Читайте також:
Політика
Уродженців кавказької республіки, де нині тривають протести, влада Іраклі Ґарібашвілі планує позбавляти громадянства за допомогу Україні.
08 березня, 17:23
Політика
Департамент освіти Виконавчого комітету Запорізької міської ради відверто порушує права учителів, змусивши працювати у пунктах незламності.
22 лютого, 17:00
Кримінал
Поки українські захисники на фронті стримують багатотисячну, озброєну до зубів, навалу російських окупантів, у тилу "квітне" гнійник.
15 лютого, 18:46
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05
Опінії
"Слуга народу" Микола Тищенко поїхав у Таїланд до "української громади"
26 січня, 17:35