Волонтери поза законом, подякуйте «Слугам народу» і ОПЗЖ

Опінії
18 березня, 17:26
Волонтери поза законом, подякуйте «Слугам народу» і ОПЗЖ
Фото: Facebook

Спершу зрадники у владі прийшли за добровольцями. Тепер їхньою ціллю стали волонтери, яким болить за Україну.

Український науковець, публіцист, дослідник історії визвольного руху

17 березня приміщення "Гончаренко Центру" в Одесі захопили тітушки й не пускали всередину волонтерів; це ніщо інше, як тиск на волонтерський центр. Наша політична сила висловлює протест щодо вказаної ситуації.

Від початку повномасштабного вторгнення Центр працював як волонтерський хаб, об'єднуючи одеситів навколо підтримки ЗСУ. Тут плели маскувальні сітки для бригад, збирали допомогу Армії та переселенцям.

Сьогодні, 18 березня, ниці події навколо Центру продовжуються. Охоронці приватної фірми заблокували приміщення зсередини та не пускають волонтерів навіть забрати сітки та речі.

За нападом на Центр стоїть "спайка" зі "Слуг неукраїнського народу" і забороненої прокремлівської "Опозиційної платформи – За життя" в Одеській обласній раді. Перешкоджання роботи волонтерів пов'язуємо виключно з політичною приналежністю його засновника Олексія Гончаренка до команди "Європейської Солідарності".

Теперішня влада, яка багато говорить про єдність, на практиці ж, у столиці й у регіонах, – продовжує ділити суспільство на своїх та чужих. Зе-команда розколює українство, готуючи ґрунт для повоєнної руїни всередині суспільства.

Закликаємо Службу безпеки України та Національну поліцію втрутитися у ситуацію й припинити свавілля Одеської облради. Нагадаю, що її по нині очолює депутат від "Слуги народу", а заступник у нього – представник ОПЗЖ.

Читайте також:
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02 вересня, 20:03
Кримінал
Всі ті росіяни, котрі хотіли повернутися у Совєцький Союз, нарешті мають цю можливість, адже РФ як держава стрімко деградує.
16 серпня, 18:35
Світ
Приблизно 100 таджицьких громадян, які відбували різні терміни ув'язнення у РФ, тепер воюють у лавах армії держави-агресорки.
13 серпня, 19:06
Блоги
Влада хоче узаконити вилучення у нашого народу землі й нерухомого майна без рішення суду. Як під час, так і 10 років після завершення війни.
07 серпня, 18:36
Кримінал
Етнічний кримінал давно став нормою для мультикультурного німецького суспільства, наперекір тому, що чиновники нівелюють проблему.
04 серпня, 17:23