Волонтери поза законом, подякуйте «Слугам народу» і ОПЗЖ

Опінії
18.03.2023, 17:26
Волонтери поза законом, подякуйте «Слугам народу» і ОПЗЖ
Фото: Facebook

Спершу зрадники у владі прийшли за добровольцями. Тепер їхньою ціллю стали волонтери, яким болить за Україну.

Український науковець, публіцист, дослідник історії визвольного руху

17 березня приміщення "Гончаренко Центру" в Одесі захопили тітушки й не пускали всередину волонтерів; це ніщо інше, як тиск на волонтерський центр. Наша політична сила висловлює протест щодо вказаної ситуації.

Від початку повномасштабного вторгнення Центр працював як волонтерський хаб, об'єднуючи одеситів навколо підтримки ЗСУ. Тут плели маскувальні сітки для бригад, збирали допомогу Армії та переселенцям.

Сьогодні, 18 березня, ниці події навколо Центру продовжуються. Охоронці приватної фірми заблокували приміщення зсередини та не пускають волонтерів навіть забрати сітки та речі.

За нападом на Центр стоїть "спайка" зі "Слуг неукраїнського народу" і забороненої прокремлівської "Опозиційної платформи – За життя" в Одеській обласній раді. Перешкоджання роботи волонтерів пов'язуємо виключно з політичною приналежністю його засновника Олексія Гончаренка до команди "Європейської Солідарності".

Теперішня влада, яка багато говорить про єдність, на практиці ж, у столиці й у регіонах, – продовжує ділити суспільство на своїх та чужих. Зе-команда розколює українство, готуючи ґрунт для повоєнної руїни всередині суспільства.

Закликаємо Службу безпеки України та Національну поліцію втрутитися у ситуацію й припинити свавілля Одеської облради. Нагадаю, що її по нині очолює депутат від "Слуги народу", а заступник у нього – представник ОПЗЖ.

Читайте також:
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33
Світ
Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.
06 березня, 19:13
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57