Ворог намагається перехопити стратегічну ініціативу у повітрі

ВІЙНА
31 березня, 10:26
Ворог намагається перехопити стратегічну ініціативу у повітрі

За минулий тиждень московитські загарбники завдали кілька потужних ракетно-дронових ударів по Україні. Головна мета — знеструмити міста.

До такого висновку дійшов військово-політичний оглядач вітчизняної аналітичної спільноти «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко. З його слів, ворог випробовує нову тактику — масовий комбінований терор тилових міст дронами із надзвуковими та балістичними ракетами.

Під час чергової фази енергетичного терору, коли московити сконцентрувалися переважно на центральних та західних регіонах України, то підвищити ефективність перебування у повітряному просторі. Це сталося як і з ракетної, так і з дроновою компонентами.

«На мою думку, це є наслідком нестачі засобів перехоплення по регіонах. З іншого боку, підвищення ефективності завдання ударів дозвуковою компонентою засобів ураження — відсутнє. Окупанти продовжують удосконалювати траєкторії та маршрути польотів, намагаючись здійснювати їх над найменш захищеними засобами ППО регіонами, що може говорити про отримання відповідної розвідувальної інформації — як завдяки засобам розвідки, так і від агентурних мереж всередині України.

Рашисти продовжують практику використання повітряного простору інших країн для безпечнішого маневрування і польоту своїх засобів ураження. Фактично, після 24.II.2022 було неодноразово порушено повітряний простір Молдови, Румунії та Польщі. Немає сумнівів, що ця практика продовжиться, щобільше, пасивна та аморфна позиція НАТО на ці інциденти лише розбурхає Москву і мотивує для розширення подібних провокацій. Важливо розуміти: основну частину результативних ударів завдали засобами ураження, проти яких у відповідних регіонах відсутні комплекси ППО, що здатні їм протидіяти», — наголосив Олександр Коваленко.

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що українські атаки на російські НПЗ — це круто, це красиво, але цього замало. Чому ми не посилюємо удари по ворожих тилах?

Читайте також:
Війна
Поки у ворогів будуть ракети, дрони і авіабомби, вони нищитимуть українські міста. Найбільше страждатимуть у прикордонній/прифронтовій зоні.
07 квітня, 17:19
Війна
Не можна миритися з порушеннями повітряного простору країн НАТО. Тому російські ракети необхідно збивати.
25 березня, 15:20
Війна
Авіація Повітряних сил Польщі була приведена до стану бойової готовності через ракетні удари рф по території України
13 січня, 14:05
Опінії
Як показали минулі ракетні обстріли України — росія не здатна сама виробляти зброю. Особливо, зброю високоточну й технологічну...
03 січня, 19:47
Війна
Жодна країна світу ніколи не воювала з подібною зброєю. Жодна країна світу не відбила такі атаки.
02 січня, 15:45