Вояки Держприкордонслужби множать на 0 іранські дрони РФ

ВІЙНА
22.01.2025, 06:01

Цілодобово із рідкісними митями перепочинку працюють мобільні вогневі групи на Південному фронті. Ворожі дрони сновигають безперестанку.

Яскравими кадрами своєї винищувальної роботи у степах правобережної Херсонщини поділилися воїни Державної прикордонної служби, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Наші незламні захисники винищують у повітряному просторі України іранські безпілотники, які росіяни запускають з окупованого Криму.

Зі стрілецької зброї обнулити один, а тим паче кілька летючих мопедів з огидним дзижчанням, досить складно, але все ж можливо. Головне, щоби на завданому командуванням відтинку фронту була велика кількість мобільних екіпажів та високій щільності вогню.

«Так, зокрема у Херсонській області мобільна вогнева група «Говерла» прикордонників 79-го загону цілодобово чатує на запуски росіянами «Шахедів». Вороги їх запускають зазвичай із Криму, тому саме над водою прикордонники та намагаються їх збивати, завадивши дістатися до цілі», — заявили у пресслужбі ДПСУ.

А проте, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», росія має намір збільшити виробництво «Шахедів» у 2025 році. Українські інновації у галузі радіоелектронної боротьби дозволяють нашим оборонцям більш ефективно відбивати удари ворожих дронів.

Читайте також:
Опінії
Касири війни: як монополізували оборонні закупівлі.
08:51
Політика
Президент України, строк повноважень якого закінчився, призначив Рустема Умєрова головою Служби зовнішньої розвідки України.
вчора, 14:20
Війна
Рустема Умєрова планують призначити головою Служби зовнішньої розвідки.
вчора, 12:50
Полтава
В Україні продовжує функціонувати масштабна система виведення капіталу за кордон через аграрний експорт.
вчора, 09:16
Політика
Державність вимірюється не гаслами в телемарафоні. Вона вимірюється здатністю зберегти промисловість і людей у час найтяжчого випробування.
02 серпня, 16:31
Політика
Фабрика не функціонує з січня 2026 року, що призводить до руйнування виробничих споруд та ризиків екологічної катастрофи.
02 серпня, 15:47