Воєнкор "Останнього Бастіону" Валерій Пальчик живий і в строю

01 лютого, 13:15
Валерій Пальчик
Валерій Пальчик

Валерій Пальчик спростував чутки про свою загибель під Бахмутом

29 січня побратими Валерія Пальчика писали, що на війні за незалежність України загинув Валерій Пальчик “Вальтер” – військовослужбовець ЗС України, знаний активіст УНА-УНСО із 1991 року.

Інформацію про загибель Валерія Пальчика також поширювали ординські пропагандисти та засоби масової дезінформації.

Сьогодні Валерій Пальчик вийшов на зв'язок з редакцією "Останнього Бастіону", та повідомив що він живий і перебуває в строю.

""Підранений, пом'ятий, заморений, але живий. Не знаю хто перший мене поховав, вороги чи друзі, але якщо вірити прикметам, то житиму ще довго, є ще ради чого жити.

Дякую Друзям яким я був і є не байдужий!

Від серця до Сонця!", -  написав Валерій Пальчик на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Воєнкор Воєнкор Воєнкор

Валерій Пальчик брав участь у війні в Придністров’ї, учасник кавказьких воєн у загонах УНСО (на боці Грузії). Командир Полтавської обласної організації УНСО 1991-1999 роках.

Журналіст і письменник. Автор книги “УНСО. Перший посвист куль” (про війну в Придністров’ї).

Після початку російсько-української війни Валерій взяв до рук зброю та пішов захищати рідну землю. Отримав поранення в боях під Маріуполем, переніс кілька операцій. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Валерій без вагань став на захист України зі зброєю в руках.

Редакція "Останнього Бастіону" зичить довгих років життя невгамовному патріоту України.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
За короткий час кульмінація війни стане найпотужнішою фазою, в якій поряд з українськими захисниками пліч-о-пліч стоятимуть сини Сакартвело.
25 лютого, 20:56
Світ
Поневолені ресурсною федерацією московією корінні етноси Північного Кавказу мають останній шанс на здобуття власного суверенітету.
24 лютого, 20:58
Виміри
Командир ДУК «Правий сектор», Член Проводу «Правого сектору» Андрій Стемпіцький провідав поранених воїнів у шпиталях Полтавщини
03 лютого, 14:15
Війна
Сьогодні – 185 років білоруському національному герою.
02 лютого, 20:07
Опінії
І проросте з чорнозему добро, і будуть на Вкраїні люди. Лиш зло не дінеться нікуди, зоставшись чатувати на зморену війнонькою приблуду...
30 січня, 08:44
Світ
Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.
27 січня, 07:42