Воєнкор "Останнього Бастіону" Валерій Пальчик живий і в строю

01.02.2023, 13:15
Валерій Пальчик
Валерій Пальчик

Валерій Пальчик спростував чутки про свою загибель під Бахмутом

29 січня побратими Валерія Пальчика писали, що на війні за незалежність України загинув Валерій Пальчик “Вальтер” – військовослужбовець ЗС України, знаний активіст УНА-УНСО із 1991 року.

Інформацію про загибель Валерія Пальчика також поширювали ординські пропагандисти та засоби масової дезінформації.

Сьогодні Валерій Пальчик вийшов на зв'язок з редакцією "Останнього Бастіону", та повідомив що він живий і перебуває в строю.

""Підранений, пом'ятий, заморений, але живий. Не знаю хто перший мене поховав, вороги чи друзі, але якщо вірити прикметам, то житиму ще довго, є ще ради чого жити.

Дякую Друзям яким я був і є не байдужий!

Від серця до Сонця!", -  написав Валерій Пальчик на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Воєнкор Воєнкор Воєнкор

Валерій Пальчик брав участь у війні в Придністров’ї, учасник кавказьких воєн у загонах УНСО (на боці Грузії). Командир Полтавської обласної організації УНСО 1991-1999 роках.

Журналіст і письменник. Автор книги “УНСО. Перший посвист куль” (про війну в Придністров’ї).

Після початку російсько-української війни Валерій взяв до рук зброю та пішов захищати рідну землю. Отримав поранення в боях під Маріуполем, переніс кілька операцій. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Валерій без вагань став на захист України зі зброєю в руках.

Редакція "Останнього Бастіону" зичить довгих років життя невгамовному патріоту України.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17
Історія
Вони були зовсім юними. Галині і Марії – лишень 18 літ, Наді – 24. Їм би жити, любити, дітей ростити! Ворог змусив їх взятися за зброю.
01 квітня, 15:38
Опінії
Нам всім потрібно більше потужної далекобійної високоточної зброї…
19 березня, 18:33
Війна
Воїн 67 ОМБр ДУК Валентин Крижановський розповів про нелегкий життєвий вибір, недостатнє забезпечення армії та волонтерську допомогу
16 березня, 17:25
Опінії
Свобода тільки тоді чогось варта, коли вона завойована кров'ю.
13 березня, 15:17
Війна
Крім оборонної складової перед нами доволі багато роботи ще й в тилу. Особливо на рівні законодавства, інституцій та суспільства.
11 березня, 21:31