Вся «зелена» влада нарешті має колективно піти у відставку, – «Європейська Солідарність»

ПОЛІТИКА
22.09.2021, 13:14
Вся «зелена» влада нарешті має колективно піти у відставку, – «Європейська Солідарність»
Фото: Google

Голова Верховної Ради почав нападати на однопартійців, а "слуги" у відповідь звинуватили Дмитра Разумкова у роботі на Петра Порошенка.

Таку інформацію на своїй публічній сторінці у Facebook оприлюднив член політичної сили "Європейська Солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Артюшенко.

За словами опозиційного політика, Разумков на прохання Олександра Дубінського ініціював скликання парламенту, однак керівництво "зеленої" монобільшості всіляко противиться цьому.

«Рейтинги Володимира Зеленського та його "слуг" передбачено падають і частина тих, хто отримав посади завдяки технології Голобородька сьогодні вже шукають нові шляхи утриматися при владі. Паралельно з цим сам Зеленський намагається забрати частину повноважень Верховної Ради та протягнути антиконституційний закон, який дозволить йому самостійно визначати олігархів та надасть по суті диктаторські повноваження. Разумков очолював передвиборчий список партії "Слуга народу" і повинен нести повну відповідальність за дії монобільшості Зеленського у парламенті», – заявив Ігор Артюшенко.

Соратник Петра Порошенка переконаний, українцям вистачило 2,5 роки перебування при владі Зе-команди, тому всі її представники мають невідкладно піти зараз у відставку.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що заполітизованому "95-му кварталу" необхідно залишити одну властиву сáме йому функцію — смішити людей по телебаченню і все.

Читайте також:
Економіка
Поки українці захищають Батьківщину від агресора на фронті, поодинокі ділки – умовні "гетманцеви" – у владі добивають її з середини.
14 травня, 18:32
Опінії
Простори інтернету заповнені рекламою ексгенерального, прости господи, прокурора Юрія Луценка.
06 травня, 09:29
Опінії
Тверезий погляд на візит британського прем'єр-міністра Бориса Джонсона і австрійського канцлера Карла Негаммера.
10 квітня, 16:51
Опінії
Російське телебачення для політичної верхівки України – "наше всьо"! Одні "Свати" там чого варті.
15 березня, 17:44
Опінії
Найлегітимніше звернення громадян з приводу штампування державних свят зеленою цвіллю.
16 лютого, 16:30
Опінії
- Ду ю спік інгліш? - Дую, но слабо, − зізнавався колись радянський студент.
07 лютого, 11:05