В'їзд до Криму тільки після реєстрації на сайті ФСБ — новації від окупантів

12 квітня, 13:04
В'їзд до Криму тільки після реєстрації на сайті ФСБ — новації від окупантів

Починаючи з 1 квітня 2021 року осіб, які не мають громадянства РФ, впускатимуть до окупованого Кримського півострова за новими правилами.

Відповідну інформацію оприлюднило місцеве пропагандистське видання "Вести", посилаючися на прикордонне управління Федеральної служби безпеки.

Іноземні громадяни, у першу чергу — українці, які направлятимуться на півострів, відтепер мусять попередньо зареєструватися на двох мережевих ресурсах: Єдиному порталі державних і муніципальних послуг (функцій), а також сайті відомчого сегмента кремлівської спецслужби.

«Підставою для пропуску на територію Криму мешканців інших країн і осіб без громадянства, які прибувають із метою лікування чи іншою метою, є наявність відомостей про них на спеціальному Порталі послуг Мінцифри Росії Федеральної державної інформаційної системи», — йдеться у заяві окупаційної адміністрації.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", 9 квітня у Сімферополі було заарештовано чоловіків 1992 і 1999 років народження за підозрою в організації теракту в одному з освітніх закладів.

Читайте також:
Упродовж 24-30 квітня на території Полтавської області спостерігатиметься погіршення погодних умов.
24 квітня, 07:01
Дружині очільника харківської СБУ подарували 1,4 мільйона гривень: з’явилася його декларація
05 квітня, 14:05
Миколаївські підприємці вигнали поліцію, що хотіла закрити ринок
05 квітня, 10:25
166 дерев вирубали уздовж дороги Мала Рублівка – Рунівщина на Полтавщині.
01 квітня, 14:50
Катарська корпорація "QTerminals" домовилася з "Укрзалізницею" співпрацювати у рамках концесії спеціалізованого морського порту "Ольвія".
06 березня, 15:26
У Бердичеві житомирський слідчий вдарив інспекторку поліції
02 березня, 12:25