«Терористи на замовлення»: ФСБ РФ заарештувала двох татар в окупованому Криму

09 квітня, 13:43
«Терористи на замовлення»: ФСБ РФ заарештувала двох татар в окупованому Криму
Фото: Google

У розпал нової ескалації на Сході України спецслужби Кремля взялися вкотре за репресії проти інакодумців на Кримському півострові.

Вранці 9 квітня у Сімферополі було заарештовано чоловіків 1992 і 1999 років народження за підозрою в організації теракту в одному з освітніх закладів.

Про це з місця події звітують співробітники Центру громадських зв'язків російської Федеральної служби безпеки.

За інформацією ґебістів, затримані молодики – громадяни РФ, імовірно кримськотатарського походження, які є прихильниками сирійського салафістського воєнізованого формування "Хайят Тахрір аш-Шам".

Їм інкримінують "підготовку до збройного нападу з використанням саморобної вибухівки" за частинами 1 і 2 статті 205, частиною 1 статті 223 Кримінального кодексу РФ.

«Після здійснення теракту, затримані особи планували виїхати через Україну і Туреччину на територію Сирії для вступу до лав вказаної забороненої терористичної організації. Особи затриманих в інтересах слідства не розголошуються», – заявили у ФСБ.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінський режим готується до воєнної провокації на півдні України, до якої можуть залучити механізовані підрозділи ЗС РФ.

Читайте також:
Така ціль – усі мають бути боржниками і жити лише з дозволу влади і їх кураторів...
26 квітня, 19:47
Постійним брязканням зброї на кордоні з Україною Кремль погіршує ситуацію з колективною безпекою у цілій Європі.
16 квітня, 12:15
Сталінські методи у дії: спершу "закон" про примусове відчуження приватної власності, потім — масова депортація на Сибір.
24 березня, 11:15
Уряд Турецької Республіки стурбований негативними політичними процесами, які 7-й рік відбуваються на окупованому РФ Кримському півострові.
15 березня, 11:23
Перший рік нашому земляку доведеться відсидіти в колонії з надзвичайно суворим режимом.
03 березня, 18:26
Кримчанам досі не втямки, що життя в окупації під російським триколором буде тільки погіршуватися.
26 лютого, 07:51