Яхту російського олігарха Ахмедова затримали у порту Гамбурґа

СВІТ
11.05.2022, 09:27
Яхту російського олігарха Ахмедова затримали у порту Гамбурґа

Європейські правоохоронці пильно стежать за дотриманням західних санкційних обмежень, накладених на путінських олігархів.

Днями у Гамбурзькому порту затримали велетенську яхту "Luna", що належить російському мільярдеру азербайджанського походження Фархаду Ахмедову.

Про це з місця події повідомили журналісти авторитетного німецького видання "Süddeutsche Zeitung", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, вартість затриманого човна оцінюється за попередніми підрахунками 400 мільйонів євро і раніше він належав Роману Абрамовічу.

Тепер новим законним власником є колишній член російської Ради Федерації Фархад Теймур оґли Ахмедов, хоча за документами розкішний водний транспортний засіб перебуває у Ліхтенштайнському трасті.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", олігархам Ротенбергам вдається обходити санкції, запроваджені ЄС і США.

Читайте також:
Світ
"Міжнародній спільноті зрозуміло, хто є агресором, і хто має нести витрати цієї незаконної війни – росія".
24 травня, 14:05
Війна
Необхідне для російських оборонних компаній обладнання в рф завозять військові підрядники, що уникнули потрапляння в списки санкцій
18 травня, 11:51
Світ
Минулого року до рф було відправлено деталі літаків Boeing, Airbus та інших.
16 травня, 09:07
Економіка
Сумно і прикро, але великі корпорації лишають колись прибутковий для них російський ринок не з власного бажання, а виключно  під тиском.
14 травня, 20:17
Економіка
під санкції може потрапити нафтопровід "Дружба".
14 травня, 10:00
Політика
Захід засуджує дії рф і вважає, що «зараз не час поглиблювати відносини з росією
11 травня, 13:22