Яйця по 17 грн. Чиновник Міноборони Богдан Хмельницький потрапив до реєстру корупціонерів

КРИМІНАЛ
03 травня, 14:06
Яйця по 17 грн. Чиновник Міноборони Богдан Хмельницький потрапив до реєстру корупціонерів

А коли туди потрапить міністр Яйцев, Володимир Зеленський, Андрій Єрмак та інші корупціонери, що обкрадають воюючу країну ?

Богдан Хмельницький підписав від Міністерства оборони контракт із ТОВ «Актив компані» на постачання яєць по 17 грн.

Колишній директор департаменту закупівель Міністерства оборони Богдан Хмельницький потрапив до реєстру корупціонерів.

Про це інформує НАЗК.

«Це той самий Богдан Хмельницький, який підписав від Міністерства оборони контракт із ТОВ «Актив компані» на постачання до армії «золотих яєць» по 17 гривень за штуку», – йдеться у повідомленні агентства.

Вручення підозри Богдану Хмельницькому
Вручення підозри Богдану Хмельницькому

Хмельницького внесли до реєстру корупціонерів на підставі припису НАЗК, за результатами якого посадовця притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Ще до початку скандалу із завищеними цінами на харчові продукти для військових посадовець не надав на запит НАЗК копії звіту аудиту закупівель в очолюваному ним департаменті, хоч мав його у своєму розпорядженні.

У березні 2023 року Солом’янський районний суд міста Києва притягнув Хмельницького до адмінвідповідальності, чим підтвердив неправомірність дій посадовця.

Історія із закупівлями яєць за 17 грн не завершився. Міністерство оборони продовжує співпрацювати з фірмою-фігурантом корупційного скандалу.

Нагадаємо, що раніше журналіст Юрій Ніколов опублікував у «Дзеркалі тижня» матеріал щодо того, як Міністерство оборони України закуповує продукти харчування.

З’ясувалося, що Міністерство оборони України під керівництвом Олексія Резнікова купує продукти харчування за цінами, які у рази перевищують ринкові. Фактично Міністерство оборони продовжує грабувати власну армію під час війни.

Ба більше, замість того, аби докорінно змінити процедуру закупівлі харчування, Міноборони перейшло від закупівлі яєць по 17 грн за штуку до закупівлі яблук по 51 грн за кг в оновлених контрактах.

Слід зазначити, що безпосередньо міністр хоч і усунутий від всіх економічних процесів, але добре знає про те, що відбувається і робить вигляд, що все так і має бути.

При цьому усіма корупційними схемами в МОУ керував заступник міністра Денис Шарапов, який є довіреною особою Андрія Єрмака і всі контракти та суми відкатів погоджує особисто із керівником Офісу Президента України.

Після корупційного скандалу Шарапов звільнився, але як показала історія з яблуками, ситуація не змінилася. Та й Шарапова до відповідальності ніхто не притягнув.


Постійні корупційні скандали у Міністерстві оборони України яскраво демонструє безпринципність Володимира Оманського та "Слуг неукраїнського народу". Призначені Андрієм Єрмаком чиновники продовжують грабувати воюючу країну, а в цей час Володимир Оманський просить допомогу у США, Британії, Польщі та інших союзників України.

Чиновники Міністерства Оборони України продовжують займаються відвертим мародерством.

Володимир Зеленський, Олексій Резніков, Андрій Єрмак, Денис Шмигаль мають негайно піти у відставку, та опинитися на лаві підсудних і в реєстрі корупціонерів. Іншого варіанту для воюючої країни просто немає.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Позиція
Справжні перевертні у погонах.
07:45
Кримінал
Дії трьох підозрюваних завдали територіальній громаді шкоду у розмірі близько 1,2 млн гривень.
вчора, 13:20
Позиція
Історія начальника Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області Ірини Салогуб.
29 вересня, 11:15
Кримінал
Повідомлено про підозру ексдиректору Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області та директору будівельної компанії.
29 вересня, 10:35
Кримінал
Прокуратура продовжує практику укладання угод про визнання винуватусті та допомагає корупціонерам уникнути покарання.
28 вересня, 14:41
Політика
В Україні процвітає схема на документах: через Кабмін та корупційний спрут переплачує кожен.
27 вересня, 13:31