Як «безпалівно» відбилити почвар?

Опінії
28.10.2022, 19:18
Як «безпалівно» відбилити почвар?
Фото: Facebook

Кодло під назвою "Слуги народу" продовжує паразитувати на патріотичній темі. Цього разу вже до мертвих Героїв свої лапи простягли.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Telegram-помийниця "Труха" оприлюднила дві цікаві фоточки, як повертали тіло. Тіла американця Джошуа Джонса, який загинув у боях на боці ЗСУ, у Запорізькій області.

«Передача тіла Джошуа Джонсона відбулася при координації ГУР МО, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака. У переговорах взяли участь народні депутати Олександр Трухін та Олександр Ковальов», – пише помийниця.

Ковальов – це дуже скандальний мажоритарник із Бахмута. Він вивозив "беркутівців" із бази Києва у 2014 році.

А отже, цілком імовірно, доклався до захоплення Донецької обласної адміністрації терористами "ДНР". Противник законів щодо мови і декомунізації.

Трухін – любитель печеньок і їзди у п'яному вигляді. Представник "групи Коломойського" і заступник голови комітету з питань бюджету.

За неофіційними даними — відповідав за зарплатки депутатів у конвертах. Походу їм нині створюють образ незамінимих героїв.

Очікую орденів за мужність І ступеню до нових державних свят.

Тобто – всі зусилля по поверненню полонених, тіл у нас будуть не для ГУР МО і Координаційного штабу, а для Єрмака і його товаришів по конвертах? Ну-ну...

Читайте також:
Війна
Ковальов заявив, що його підірвали українські диверсанти
30.06.2022, 13:49
Політика
СБУ провела обшук у Галини Третьякової. Аналіз інтернет-трафіку її телефону показав постійні контакти із російськими абонентами.
07.06.2022, 14:58
Кримінал
Депутата спіймали на «гарячому» під час отримання хабара у розмірі 558 тис. грн
28.01.2022, 19:23
Опінії
...Це – не адюльтер, це – державна зрада!
20.12.2021, 09:42
Політика
Очільник вітчизняного міністерства культури здійснив фіктивну оборудку на 14 мільйонів гривень; але у правоохоронців до нього питань немає.
17.12.2021, 12:28