Як «безпалівно» відбилити почвар?

Опінії
28.10.2022, 19:18
Як «безпалівно» відбилити почвар?
Фото: Facebook

Кодло під назвою "Слуги народу" продовжує паразитувати на патріотичній темі. Цього разу вже до мертвих Героїв свої лапи простягли.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Telegram-помийниця "Труха" оприлюднила дві цікаві фоточки, як повертали тіло. Тіла американця Джошуа Джонса, який загинув у боях на боці ЗСУ, у Запорізькій області.

«Передача тіла Джошуа Джонсона відбулася при координації ГУР МО, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака. У переговорах взяли участь народні депутати Олександр Трухін та Олександр Ковальов», – пише помийниця.

Ковальов – це дуже скандальний мажоритарник із Бахмута. Він вивозив "беркутівців" із бази Києва у 2014 році.

А отже, цілком імовірно, доклався до захоплення Донецької обласної адміністрації терористами "ДНР". Противник законів щодо мови і декомунізації.

Трухін – любитель печеньок і їзди у п'яному вигляді. Представник "групи Коломойського" і заступник голови комітету з питань бюджету.

За неофіційними даними — відповідав за зарплатки депутатів у конвертах. Походу їм нині створюють образ незамінимих героїв.

Очікую орденів за мужність І ступеню до нових державних свят.

Тобто – всі зусилля по поверненню полонених, тіл у нас будуть не для ГУР МО і Координаційного штабу, а для Єрмака і його товаришів по конвертах? Ну-ну...

Читайте також:
Політика
Так само приховано та не задекларовано наявність житла в Варшаві, в якому зареєстрований її чоловік Віталій Луценко.
15 червня, 13:21
Війна
На слуг урода закон про мобілізацію не розповсюджується. Вмиратимуть лише українці?
03 червня, 15:27
Політика
Щедрі донори «Слуги народу» зареєстровані у хрущовці на Хмельниччині і всі пов’язані з ексдепутатом Київради
22 квітня, 11:30
Політика
Депутат задекларував годинники Rolex, авто Mercedes S-класу.
20 лютого, 10:25
Політика
Блазні й діти кухарок, пролізши до влади у 2019 році, зробили все, щоби занапастити українську державність. Їхня мета — поразка у війні.
12 січня, 07:11
Кримінал
Він у 2020 році оформив довіреність у Криму на свою тітку «єдинороску»
08 січня, 16:55