Як ДБР воює на західному фронті з волонтерськими організаціями

ВІЙНА
08 квітня, 13:15
Як ДБР воює на західному фронті з волонтерськими організаціями

Чим займається ДБР на митниці

Про неприємний досвід спілкування з "бійцями" ДБР розповіла волонтерка Lyuba Shipovich у соцмережі Facebook.

"Ми мовчали кожного разу, коли наших водіїв тримали на митниці по 10+ годин. Ми перероблювали 100500 різних листів щоразу.

Але цього разу я вже не хочу мовчати.

На пропускному пункті Шегині представник ДБР (а саме ‪Олексій Демків‬ Дбр Львів) намагається конфіскувати 200 планшетів, які наш водій везе для військових частин з усіма супровідними документами, згідно постанови уряду про гуманітарний вантаж.

Намагається забрати "за дорученням Львівської Обласної Військової Адміністрації", правда в тій же адміністрації нас запевняють, що ніяких доручень не давали. Ніяких документів представник ДБР не хоче показувати. Митники мовчки відходять в сторону, кажуть, що це не їх справа.

Поліцію викликали, на гарячі лінії СБУ і ДБР повідомили. Але результату поки ніякого, водію погрожують, забороняють знімати відео.

Ось так і відбувається, поки ЗСУ та добровольчі підрозділи захищають східний, південний і північний кордони, ДБР безстрашно захищає західний кордон від гуманітарних вантажів.

І їм плювати, що Razom for Ukraine передали в Україну допомоги вже на понад 10 мільйонів доларів, що в кількох країнах сотні волонтерів по 15 годин на день без вихідних збирають кошти, купують, сортують, возять через кордони, провозять до військових частин туди, куди ті самі ДБР навряд погодились би їхати.

І замість того, щоб довезти вантаж і вже розподіляти його на військові частини, наші волонтери в Україні воюють з доблесним ДБР. Але ми переможемо і їх, і разом з нашими військовими орків із сходу теж", - резюмує Lyuba Shipovich.

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на безчинства представників ДБР, які якимось чином опинилися на митниці та "кошмарять" волонтерів, які допомагають захисникам України. В коментарях згадали й Татарова, і Єрмака... і бездіяльність ДБРівських дармоїдів.

Як ДБР воює на західному фронті з волонтерськими організаціями_1Як ДБР воює на західному фронті з волонтерськими організаціями_2

Хочемо запитати в Олексія Сухачова : це для них ви просили у Дениса Шмигаля додаткову винагороду у розмірі 30 тисяч гривень на час воєнного стану ?

Останній Бастіон продовжує наполягати на тому, що вкрай знахабнілим ДБРівцям потрібно вказати їхнє місце... А краще відправити їх до зони бойових дій.

Ми вважаємо, що працівники ДБР це недооцінений військовий потенціал держави. Їх негайно потрібно відправити до Харківської, Херсонської, Донецької, Луганської областей. Саме там вони зможуть проявити свій прихований потенціал.

Читайте також:
Економіка
Чому виведення банку «Січ» з ринку – це небезпечний прецедент
15:45
Війна
Рідні українських захисників нагадали, що військовослужбовці України не можуть бути засуджені іншими державами
09 серпня, 10:18
Економіка
Державний "ПриватБанк" оскаржив рішення суду щодо виплати ексдружині Геннадія Боголюбова $17,5 мільйона
04 серпня, 12:07
Економіка
Ось поясніть, чому громадяни (як покупці газу) мають платити за його доставку облгазу?
04 серпня, 11:25
Опінії
Закликаємо Володимира Зеленського неухильно дотримуватися Конституції України
28 липня, 12:40
Виміри
Чому незаконна діяльність "преміум" фітнес-клубу лишається непомітною для правоохоронців
27 липня, 11:05