Як Ердоган на двох стільцях сидить, або рятуємо від голоду

СВІТ
09 січня, 14:57
Ілюстративне фото: зернова угода... початок
Ілюстративне фото: зернова угода... початок

Ердоган зауважив, що Туреччина буде відправляти зерно та борошно до країн Африки через коридор у Чорному морі

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що Туреччина шукає мирне врегулювання війни росії проти України «на відміну від тих, хто сприяє торговцям зброєю». Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на агентство Anadolu.

«Туреччина докладає зусиль для досягнення миру в усьому світі. В один день я провів переговори і з путіним, і з Зеленським. Ми докладаємо зусиль, щоб їх примирити. Ми продовжуємо щиро йти цим шляхом в ім'я миру в усьому світі», – вважає лідер Туреччини.

Також Ердоган зауважив, що Туреччина буде відправляти зерно та борошно до країн Африки через коридор у Чорному морі. За словами турецького президента, є домовленість із путіним.

«путін сказав мені: «Ми надамо вам зерно безплатно, а ви поставите його до бідних африканських країн». Ми відповіли: «Добре. Ми приймемо зерно безкоштовно від вас, перемелюватимемо його на борошно на підприємствах Туреччини і відправлятимемо в бідні країни Африки». Ми домовилися», – розповів він.

Читайте також:
Війна
В українські порти також прямують чотири суховантажні машини, які в середу пройшли морським гуманітарним коридором.
02 лютого, 14:33
Світ
Трубадур російської імперії, який насміхався з української культури та особисто з гетьмана Івана Мазепи, поступово йде на цвинтар історії.
16:09
Світ
В Анкарі відбулася церемонія інавгурації президента Туреччини
15:54
Світ
Бойовий дрон зі штучним інтелектом у віртуальній місії "вбив" оператора, який заважав йому отримувати бали
11:20
Світ
Жити та боротися за свободу треба так, аби тобі допомагали і Західна, і Східна цивілізації. І схоже, що в українців це вийшло.
вчора, 22:20
Світ
Програму, призначену для допомоги людям із розладами харчової поведінки, ліквідовано після того, як вона почала давати хибні поради.
вчора, 17:10