Як навчати під час війни?

01.09.2022, 19:45
Як навчати під час війни?

Фахові поради батькам і вчителям до 1 вересня та початку нового навчального року.

Мета дистанційного навчання під час війни – не лише засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка, спілкування, перемикання уваги дітей.

Жодних негативних оцінок, обліку відвідування, об'ємних домашніх завдань тощо – навчання повинно стати допомогою дитині, а не черговим стресом та хвилюваннями.

Зараз не час фокусуватись на вивченні нового матеріалу, бо заняття мають бути орієнтованими на повторювання – це буде ефективніше.

Варто уникати негативних оцінок та великих за обсягом домашніх завдань, натомість слід створювати для учнів ситуації успіху, позитивну мотивацію, хвалити їх.

Ставтеся з розумінням до дитячої розсіяності, неуважності та інертності під час онлайн уроків!

Не забувайте про загальні правила дистанційного навчання та гігієну користування гаджетами.

За умов інформаційної війни педагогам важливо розвивати в учнів критичне мислення та разом вчитися перевіряти інформацію, розпізнавати фейки, маніпуляції, аналізувати різні точки зору.

Вчителі мають підбадьорювати дітей, а не залякувати негативом під час уроків, а відволікатися варто лише на підтримку та турботу, а не на актуальні новини.

Навчання у такий складний час – це новий виклик для педагогів, але знайте, що безумовна любов до дітей та підтримка допоможе стабілізувати психологічний стан дитини.

Говоріть із дітьми про емоції та почуття, а тому приділяйте час розвитку емоційного інтелекту!

Пам'ятайте, якщо ви зауважили, що ваш учень надто тривожний, плаксивий або агресивний, одразу зверніться до психолога школи для подальшої психологічної підтримки дитини.

ДЖЕРЕЛО

Читайте також:
Опінії
МОН оприлюднило стратегічний план діяльності до 2027 року, згенерований Штучним інтелектом.
12 березня, 09:57
Світ
Учні відвідуватимуть уроки з використанням 3D-аватарів у стилі аніме.
17 січня, 11:10
Політика
Донеччина була і лишається українською, доки там вчать маленьких українців. Нині ж розпочато вступну кампанію на 2024-2025 навчальний рік.
10 січня, 08:29
Опінії
Мені до вподоби, що люмпени в нашій країні керують вищою освітою і посилають професора підмітати вулиці.
09.12.2023, 14:15
Опінії
У нас проблеми не з дітьми, а з дорослими. Від МОНу і до сільської школи.
08.12.2023, 11:29
Світ
Єльський університет зробив загальнодоступним свій курс про становлення України. Проєкт спеціально підготував історик Тимоті Снайдер.
19.11.2023, 10:24