У Семенівці поменшає кількість шкіл

ПОЛТАВА
25.08.2022, 20:07
У Семенівці поменшає кількість шкіл

Заходи з оптимізації та трансформації мережі освітніх закладів планують здійснити на території Семенівської об'єднаної громади.

Про це йшлося на щотижневому засіданні робочої групи, повідомили у пресслужбі селищної ради, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджують місцеві чиновники, винесене на обговорення питання щодо початку закриття низки шкіл нібито пов'язано з загальноукраїнською реформою системи освіти.

«Таким чином буде забезпечено нову якість навчання дітей на всіх рівнях. Реформа вимагає запровадження нової структури української школи та приведення до відповідності з законодавством мережі закладів загальної середньої освіти. Передбачається, що трансформація мережі закладів загальної середньої освіти відбуватиметься поетапно, шляхом реорганізації закладів, що здійснюють освітню діяльність одночасно на всіх рівнях повної загальної середньої освіти, в гімназії зі структурним підрозділом "початкова школа" і ліцей як окрема юридична особа», – прокоментували ситуацію у Семенівській селищній раді.

Чиновники переконують жителів громади, що вказані зміни не відворотні, тому варто заздалегідь підготуватися до потенційного зменшення кількості шкіл, а отже і чисельності педагогічних колективів.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", одна з громад на Полтавщині розробляє перспективний план розвитку.

Читайте також:
Полтава
Віднині одна із фронтових бригад перебуватиме під опікою органу місцевого самоврядування Полтавщини. Бійці в очікуванні додаткової допомоги.
26 травня, 14:53
Полтава
Віддалені географічно, але не історично дві громади зміцнюють свої по-справжньому побратимські зв'язки. Йдеться про Кременчук і Алітус.
20 травня, 14:56
Полтава
Громадськість має надати владі пропозиції про розташування символічного місця, де вшановуватимуть пам'ять полеглих на фронті земляків.
10 квітня, 14:36
Політика
Сім'ї захисників України не мають страждати від злиднів. Влада зобов'язана підтримувати фінансово тих, чиї чоловіки воюють на передовій.
27 лютого, 20:28
Полтава
Доки при владі в Україні перебуває каґал перефарбованих у синьо-жовті барви українофобів, перемоги не буде. Полтавці це знають, як ніхто.
18 січня, 08:20
Війна
Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.
01.06.2023, 21:42