У Семенівці поменшає кількість шкіл

ПОЛТАВА
25.08.2022, 20:07
У Семенівці поменшає кількість шкіл

Заходи з оптимізації та трансформації мережі освітніх закладів планують здійснити на території Семенівської об'єднаної громади.

Про це йшлося на щотижневому засіданні робочої групи, повідомили у пресслужбі селищної ради, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджують місцеві чиновники, винесене на обговорення питання щодо початку закриття низки шкіл нібито пов'язано з загальноукраїнською реформою системи освіти.

«Таким чином буде забезпечено нову якість навчання дітей на всіх рівнях. Реформа вимагає запровадження нової структури української школи та приведення до відповідності з законодавством мережі закладів загальної середньої освіти. Передбачається, що трансформація мережі закладів загальної середньої освіти відбуватиметься поетапно, шляхом реорганізації закладів, що здійснюють освітню діяльність одночасно на всіх рівнях повної загальної середньої освіти, в гімназії зі структурним підрозділом "початкова школа" і ліцей як окрема юридична особа», – прокоментували ситуацію у Семенівській селищній раді.

Чиновники переконують жителів громади, що вказані зміни не відворотні, тому варто заздалегідь підготуватися до потенційного зменшення кількості шкіл, а отже і чисельності педагогічних колективів.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", одна з громад на Полтавщині розробляє перспективний план розвитку.

Читайте також:
Війна
Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.
01 червня, 21:42
Полтава
Міська рада і виконавчий комітет спільно погодили рішення спрямувати 2 мільйони гривень на благоустрій та безпеку Пирятина.
02.09.2022, 20:03
Полтава
У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.
23.06.2022, 08:13
Політика
Чинний міський голова Таллінна Міхаіл Килварт на запрошення Андрія Садового відвідав із робочим візитом Львів.
17.03.2022, 20:48
Полтава
На території Карлівської громади вжито додаткових заходів із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.
25.01.2022, 13:00
Полтава
Понад 1,5 мільйона гривень виділять на організацію харчування хворих стаціонарних відділень Пирятинської лікарні.
21.12.2021, 13:30