Як після продемонстрованого завзяття можна боятися Путіна?

Як після продемонстрованого завзяття можна боятися Путіна?

Це мене дивує: як можна боятись Путіна, командуючи настільки мотивованою та розвиненою армією.

За шість років війни купа проблем, які переслідували наші Збройні Сили та інші бойові підрозділи, зменшилась в рази силами військових, патріотично налаштованого командування, волонтерів, добровольців та фахівців різних галузей.

Як можна після 6 років активної боротьби, після стількох перемог та демонстрації колосальної відважності та єдності людей боятись Путіна? Інші країни здавались набагато раніше, але наші люди були готові стояти на позиціях і виконувати накази до кінця, до повної перемоги.

Замість того, аби кинути сили на розвиток оборонної галузі, щоб продовжувати політику відвойовування своїх територій, щоб представляти на міжнародній арені докази злочинів Російської Федерації, співпрацювати зі світовими організаціями з питань війни, відновлення інфраструктури, реабілітації військових та тисячі інших нагальних проблем президент обирає кардинально інший шлях – він шукає способи, як сподобатись Путіну.

Один із таких способів – тиск на військовослужбовців.

Виклик комбата батальйону «Айдар» Ігоря Лапіна на допит до СБУ через події 2014 року під час зняття блокади Луганського аеропорту ставить перед нами більше питань, ніж відповідей. Такі, як Ігор Лапін мають неймовірний досвід організації опору та боротьби з окупантами в надскладних умовах. Добровольчі загони проявили себе на високому рівні, коли постало питання захисту країни.

Новій владі, яка має більшість в парламенті та обрана завдяки підтримці більшості виборців, потрібно бути дуже обережними у висловлюваннях та прийнятті рішень. Недостатня інформованість, бажання справити враження на громадян України чи міжнародну спільноту тут і зараз, швидкі рішення приховують різні небезпеки, адже за поспіхом можна не помітити, як поміж проукраїнських месенджів та рішень прокрадаються зручні Кремлеві тези та вчинки.

Джерело

Український доброволець-медик. Начальник Медичного управління та реабілітації бійців Української Добровольчої Армії (раніше Добровольчий український корпус «Правого сектору») під час війни на сході України. Командир Медичного батальйону «Госпітальєри»

Читайте також:
Проросійські бойовики запасаються зброєю та обладнують окопи для розміщення важкого артилерійського озброєння.
вчора, 15:17
У результаті атаки противника загинули один український військовослужбовець та чотири бойовики.
вчора, 14:44
Противник здійснив обстріли позицій ЗСУ в районні населених пунктів Гнутове, Піски, Водяне, Березове, Оріхове.
17 лютого, 18:52
Вадим Пристайко зазначив, що білорусам нічого не залишиться, як вбивати росіян у відповідь на можливу агресію.
17 лютого, 18:10
Скасовані обмеження щодо дотримання режиму припинення вогню для передових підрозділів бойовиків.
17 лютого, 16:03
За минулу добу проросійські збройні формування десять разів обстріляли українські позиції.
16 лютого, 14:38