Як пройшов перший день суворих карантинних обмежень

07 квітня, 07:45
Як пройшов перший день суворих карантинних обмежень

6 квітня поліція склала 192 адмінпротоколи за порушення карантинних заходів.

Про це повідомив заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич.

Як пройшов перший день суворих карантинних обмежень_1

За словами представника поліції найбільше протоколів було складено у Дніпропетровській, Львівській, Одеській областях та у місті Києві.

Те, що представники поліції класифікували як правопорушення, передусім стосувалося відвідування громадянами парків та скверів.

Як пройшов перший день суворих карантинних обмежень_2

Чимало українців украй негативно оцінили суворі заходи. 6 квітня соцмережі вибухнули хвилею обурення, яке варіювалося від тематичних насмішок до закликів розправи над поліцейськими.

Самими соцмережами справа не обмежилася. Як уже повідомлялося, у Києві група спортсменів хотіла потрапити до Гідропарку, що спричинило конфлікт із поліцією.

Організаторів спроби потрапити до Гідропарку через міст було затримано. Але цим історія з доступом до безкоштовних занять спортом не закінчилася. Один чоловік спробував потрапити до Гідропарку через воду.

Відео, де чимала група поліцейських переслідує одного плавця, стало символом запопадливості поліції у виконанні сумнівних обмежень, а відтак мотивом для численних мемів.

Як пройшов перший день суворих карантинних обмежень_3
Як пройшов перший день суворих карантинних обмежень_4

Більшість із тих, хто обурений новими обмеженнями, підтримує карантинні заходи самі по собі, проте вважає хибним обраний формат.

Наприклад, заборона відвідувати парки та настанова якнайрідше виходити з дому може суттєво ослабити імунітет, адже йдеться про гіподинамію і брак вітаміну D, який виробляється під впливом сонячної радіації.

Отож бажання влади, аби українці за винятком вигулу собак і купівлі продуктів не виходили з дому, не отримало значної підтримки.

Як пройшов перший день суворих карантинних обмежень_5
Як пройшов перший день суворих карантинних обмежень_6
Як пройшов перший день суворих карантинних обмежень_7

Чимало громадян України були обурені не лише тим, що нові обмеження недостатньо логічні, але й тим, що вони є сумнівними з точки зору закону. Зокрема – через обмеження конституційних прав без введення надзвичайного стану.

Як пройшов перший день суворих карантинних обмежень_8

Все це поєдналося з недовірою до поліції та різким несприйняттям очільника МВС Арсена Авакова.

«Я не хочу, щоб моїми податками управляли ці ідіоти. Ще, ще більше влади Авакову. Більше, ще більше пекла!», – пише Віталій Шабунін.

«Аваков нестачу тестостерону компенсує цими абсурдними обмеженнями. Йди позаймайсь спортом, дядя, бо скоро луснеш від нереалізованого»,звертається до очільника МВС користувачка Наталя Барсук.

Нерідко в бік поліції звучали більш різкі формулювання.

Як пройшов перший день суворих карантинних обмежень_9

Нагадаємо, у «Європейській солідарності» запроваджені обмеження назвали маразмом. Пізніше в ЄС закликали провести позачергове засідання парламенту.

Читайте також:
Молоде покоління українців вже потребує докорінних змін, тож наявна ситуація застою провокує черговий Майдан.
06 серпня, 10:37
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Тимчасово виконуючим обов'язки керівника призначений Віталій Сажієнко.
17 червня, 16:32
Іван Баканов, чинний голова Служби безпеки України, є одним з найнепублічніших політиків з «обойми» Володимира Зеленського.
16 травня, 16:03
Монобільшість у Верховній Раді тріщить по швах.
13 квітня, 07:12
Провал тестування на COVID-19 в Україні годі пояснити браком ресурсів.
06 квітня, 11:29