Азербайджан допомагає росії та Ірану заробляти на геноциді українців

ЕКОНОМІКА
14 березня, 07:11
Азербайджан допомагає росії та Ірану заробляти на геноциді українців

Нова залізниця сполучить дагестанський Дербент з азербайджанським Сумґаїтом та іранським Рештом. У цьому зацікавлені 3 авторитарні держави.

Приголомшливе журналістське розслідування про участь Баку в оборудках Москви та Тегерану підготувало та оприлюднило видання The New York Times. Зазначається, що режим Ільгама Алієва не чинив жодних перепон, а навпаки планує збагатитися на інфраструктурному об'єкті.

Кремль розглядає розбудову нової залізничної гілки через Азербайджан та Іран за додатковий шлях для обходу санкційного тиску. Ресурсна федерація московії сподівається не просто забезпечити наявний рівень, але прискорити майбутнього експорту-імпорту, на чому наживатимуться у Баку і Тегерані.

Після завершення будівництва (заплановано на 2028 рік — прим. ред.) «транспортний коридор Північ-Південь» протягнеться більш ніж на 5000 кілометрів і опиниться поза зоною дії західних санкцій. Фактично, вдасться поєднати каспійські порти із портами на північному узбережжі Перської затоки.

З'ясовано, що залізниця Дербент-Сумґаїт-Решт поєднають із наявною мережею РФ та Ірану, полегшивши всім трьом країнам вивезення на міжнародний ринок (включно із тіньовим — прим. ред.) природних ресурсів, що мають найважливіше значення для їхніх економік. Азербайджану проєкт вигідний саме як засіб додаткового збільшення розміру державного бюджету.

З іранських об'єктів у Перській затоці російські товари зможуть легко дістатися до Індії, а також таких країн, як Саудівська Арабія, Об'єднані Арабські Емірати, Пакистан, Шрі-Ланка, Індонезія, М'янма. Москва також запропонувала Баку свою поміч у відбудові залізниці до азербайджанського ексклава Нахічевань для прямого сполучення з Туреччиною.

Своєю чергою, вірменські політики побоюються, що РФ за підтримки Ірану перевозитиме зброю, якою ділитиметься з Азербайджаном, котрий «у долі», задля провокації нового конфлікту у Закавказзі. Найгірше, що ці авторитарні режими об'єдналися виключно з меркантильною метою, жируючи на смертях українців.

Між тим, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що країни «третього світу» на побігеньках у «держави-агресора». Азія, Африка і Латинська Америка вважають російську війну проти України «помстою колоніальному Заходові».

Читайте також:
Опінії
Форуми росіян у Львові, Берліні, Парижі переорієнтують увагу з жертви на агресора. Для західної спільноти нашого ворога гуманізують.
27 травня, 07:12
Політика
Зростання впливу Кремля в Угорщині становить небезпеку не тільки для її сусідів, серед яких воююча Україна, але й для всієї Європи. Це факт.
24 травня, 19:23
Політика
Заступництво на позір ліберальної демократії з боку США і ЄС — просто красиве гасло. Ми опинилися у статусі Чехо-Словаччини 1938 року.
23 травня, 20:35
Політика
Ворог десантував у західних країнах чимало своїх агентів, диверсантів і шпигунів. На превеликий жаль, є серед них і громадяни України.
07 травня, 07:09
Світ
Латвія, Литва та Естонія звинуватили московію в глушінні сигналів GPS у Балтійському морі.
29 квітня, 18:37
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27