Як Стефанишина «освоїла» Будинок профспілок: слід веде до Єрмака і Татарова

ПОЛІТИКА
09.06.2025, 17:05
Як Стефанишина «освоїла» Будинок профспілок: слід веде до Єрмака і Татарова

Стефанишина, АРМА і великі площі: історія нового перерозподілу.

Усі чомусь зосередилися на віцепрем'єрці Стефанишиній, яка через АРМА та її керівницю Олену Думу передала в управління своїй родині «Будинок профспілок» у центрі Києва, і зовсім забули про її справжній талант до бізнесу.

Колись, за часів Януковича, максимум, на що вона спромоглася — це заробляти на перекладах європейських законів сторінка за сторінкою. Нічого вражаючого, погодьтеся. А тепер — АРМА, «Будинок профспілок»...

Такий стрімкий злет — від посередньої аферистки до управління тисячами квадратних метрів — має дві ключові фігури. Це Татаров і Єрмак.

Саме вони курують призначення в АРМА та Мін’юсті — відповідно Думи й Стефанишиної. І саме для них ці дві чиновниці фактично виступають «номіналами», збираючи гроші з арештованого майна.

Читайте також:
Кримінал
Йдеться про квартиру й паркомісце вартістю майже 5 мільйонів гривень.
14:48
Кримінал
«Бізнес-партнер» олігарха Кропачова — колишній заступник міністра енергетики Хейло — опинився в новій скрутній ситуації.
12:33
Кримінал
Звільнили від тюрми за 2,5 мільйона гривень на ЗСУ: суд виніс вирок експрокурору з Чернігівщини за хабарництво.
вчора, 21:33
Кримінал
НАБУ й САП повідомили про підозру співробітнику Служби безпеки України/
вчора, 12:24
Опінії
Недоторканний прокурор: чому НАБУ роками не може дійти до Вербицького.
15 червня, 11:27
Політика
Угорський «вотчдог» звертає увагу на одну групу компаній, яка останні роки правління Орбана вигравала більшість тендерів.
14 червня, 11:15