Як священник виступив за будівництво елітних квартир на кістках?

ПОЛТАВА
22.03.2021, 14:50
Як священник виступив за будівництво елітних квартир на кістках?

Священник і депутат від «ЄС» Олександр Дедюхін підтримав забудову території артскладів у Полтаві.

Нагадаємо, минулої п’ятниці на сесії Полтавської міської ради 22 депутати підтримали проєкт рішення «Про проведення земельного аукціону в місті Полтава». Йдеться про забудову території колишніх артскладів.

Голоси «за» проведення земельного аукціону віддали такі політичні фракції: «Партія простих людей Сергія Капліна», «ОПЗЖ», «За Майбутнє», а також троє депутатів від «ЄС»: Андрій Карпов, Олександр Дедюхін і Оксана Дрюк.

З історичних документів відомо, що у 1941-1942 році на території артскладів знаходився німецький концентраційний табір «Dulag 151». У роки окупації німці там розстрілювали мирне населення Полтави. За різними підрахунками, в часи окупації було знищено від 25 тисяч до 40 тисяч людей.

Священника Олександра Дедюхіна в Полтаві знають як активного дописувача Фейсбука і блогера. На місцевих виборах він став депутатом Полтавської міської ради від «Європейської солідарності». Ще Олександр Дедюхін – настоятель Свято-Миколаївського храму Полтави.

Питання забудови території колишніх артскладів викликало багато суперечок і дискусій, прийшли полтавці, які просили встановити на тому місці меморіал і ретельніше дослідити територію. Їх вислухали, проте більшість депутатів проголосували за те, щоб провести на тій території земельні аукціони. До більшості приєднався і відомий полтавський батюшка Дедюхін.

Ось що написав Дедюхін у Фейсбуці про сесію (орфографія і пунктуація збережені):

«Вчора пройшла сесія Полтавської міськради. 12 робочих годин громадських робіт для депутатів…Бєссмислені та бєзобразні виступи безглуздих зелених опозіціонерів та РМ. Слава Богу, представники РМ останніх пару годин були відсутні, залишивши після себе лише пляшки, стаканчики з під кави та бумажки. Тоді справа пішла трохи швидше…

…Ківа у президії. Ну блін, хочемо ми того чи ні, але Ківа нардеп. І згідно Закону він має право сидіти у президії де завгодно. Звісно, мені набагато приємніше було б бачити там Южаніну чи Федину, але вони не з Полтави, а Ківа так.

Забудови. Жодного дозволу на будівництво ми навіть не голосували. Поки що ми голосували лише про виготовлення детальних планів, для того, щоби розмови були більш конкретні. Наприклад, волання, мовляв, Дедюхін та Карпов знищують Прирічковий парк, абсолютно безпідставні. Згідно попередніх проєктів будинки плануються на відстані більше ніж 160 метрів від водойми, з вільним доступом до річки, а також забудовник за свої гроші планує облаштувати частину набережної. Так, ми голосували за знищення, але не Прирічкового парку, а чагарників, срачів та наркоманських точок біля Ворскли». 

Те саме стосується і проведення земельних аукціонів на території артскладів. Це навіть не детальний план. Це лише пошук потенційних інвесторів.

У принципі, ті, хто вірить у зраду, можуть і далі вклонятися їй. Я ж планую працювати на благо Полтавської громади та у славу Божу. Сподіваюсь вийде. Помоліться за мене».

Дедюхін вже кілька років як втратив відчуття межі між політикою та церквою. «Відгамселю їх там всіх кадилом!» – це одне із гасел священника, яке він використовував для політичної агітації і опублікував у Фейсбуці. Потім, звісно видалив.

Як священник виступив за будівництво елітних квартир на кістках?_1

У соцмережах він збирає собі кошти на відпочинок і на автомобілі. 

Як священник виступив за будівництво елітних квартир на кістках?_2

До речі, свій автомобіль, куплений на пожертви, він розбив у аварії. Суд визнав його винуватцем ДТП, з чим отець, звісно, не погодився.

Як священник виступив за будівництво елітних квартир на кістках?_3

Нагадаємо, у 2018 році Дедюхін за кермом Peugeot 307 SW не пропустив машину, яка їхала по головній дорозі. Він рухався вулицею 1100-річчя Полтави в бік Пушкіна. На перехресті не пропустив Volkswagen Polo. Автомобілі зіштовхнулися. Всі живі, машини розбиті. Священник наполягав на тому, що Volkswagen Polo перевищив швидкість.

За правопорушення святого отця оштрафували на 384 грн. Суддя врахував, що порушник має на утриманні чотирьох неповнолітніх дітей.

Читайте також:
Все було передбачено заздалегідь, навіть опозиція підіграла меру-українофобу
22.12.2021, 18:34
Міський голова Полтави "відзначився" обурливим поглядом на російсько-українську війну
07.12.2021, 21:42
Повернення Арсена Авакова, акція проти примусової вакцинації, бездіяльність поліції та незаконна забудова Полтави.
07.11.2021, 21:23
Репортаж з місця проведення чергової акції проти свавілля полтавської міської влади.
07.11.2021, 15:08
Опалювальний сезон у Полтаві розпочався зі скандалу, що обумовлено халатним відношенням керманичів міста до власної громади.
03.11.2021, 15:58
КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» очолив представник ОПЗЖ Денис Верещака
20.09.2021, 17:15