Як українців лякають через телевізор

Опінії
14 лютого, 20:05
Як українців лякають через телевізор

"Всіх розстріляють і посадять якесь російське опудало на Банкову..."

Мати переглянула новини.

Розказали, як на Київ кинуть ядерну бомбу. Як столиця капітулює за два дні. І канєшна, кияни підуть здаватись, бо воювати нічим. Зброї тупо нема. Всіх розстріляють і посадять якесь російське опудало на Банкову

Мати живе за 77 кілометрів від російського кордону і в неї шок.

Кажу, давай розбирати ці «новини».

– Ти ж розумієш, що скидати ядерну бомбу на Київ – це максимально тупо?

– Це так.

– А чому кияни підуть здаватись? Скоріше буде кривава бійня.

– Логічно.

– Ну, а що зброї нема, так кому літаками боєприпаси західні союзники везуть?

– Так нам же.

– А, що дивилась? ТСН?

– ТСН…

Укотре мовчки похвалила себе, що під час минулорічного ремонту попросила прораба вирізати телевізійний кабель. І сказала, що ніяких телевізорів, плазм і всякого такого у мене в квартирі ніколи не буде. І не треба навіть на рендерах малювати під них місце. У мене і так нервове і насичене життя. І якщо я хочу налякати себе, то краще увімкну Facebook.

Боже, дійшло до того, що уже в прихованих листах пакистанці пишуть: «молимся за вас» і «ви красива баришня, давайте до нас».

Читайте також:
Світ
Агресивні дії росії в Україні та прихована підтримка війни з боку комуністичного Китаю не лишилися не поміченими у країнах Далекого Сходу.
16 травня, 18:02
Світ
У Великій Британії створили спеціальний урядовий підрозділ по боротьбі з кремлівською пропагандою та дезінформацією під назвою GIC.
20 березня, 19:17
Світ
Державна рада Фінляндської республіки займатиметься просвітництвом російськомовних громадян щодо кремлівського нападу на Україну.
18 березня, 21:28
Опінії
Телевізор ніколи не замінить холодильник. І кремлівський бункерний щур мав би на це зважати, але поставив усе на кін і пішов va banque.
09 березня, 13:00
Опінії
Українська закордонна розвідка зазнала непоправних втрат...
21 січня, 10:36