Як відповідь на можливий наступ із Криму

СВІТ
05.01.2021, 12:14
Як відповідь на можливий наступ із Криму

Чорноморський регіон віднині під опікою американських ударних безпілотників.

Інформацію про передислокацію ескадрильї бойових літальних апартів з Італії до Румунії оприлюднили на офіційному сайті Командування повітряних США в Європі та Африці.

Зазначається, що БПЛА типу "MQ-9 Reaper" віднині постійно базуватимуться на аеродромі міста Кимпія-Турзій, а також здійснюватимуть розвідувальні й спостережні місії на підтримку операцій НАТО у Чорноморському регіоні.

Крім того, підтримувати безперебійні польоти й боєздатність вказаних безпілотників буде технічний персонал у кількості 90 осіб.

«Розміщення на передньому краї готових до дій MQ-9 у цьому ключовому стратегічному районі додасть певності нашим союзникам і партнерам. Це також змусить зрозуміти нашим противникам, що ми можемо швидко відреагувати на будь-яку загрозу, яка виникне», – прокоментував ситуацію командувач ВПС США в Європі та Африці генерал Джеф Геріґґян.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", станом на тепер американці вивчають потенціал захопленої у Лівії пересувної російської радіоелектронної системи.

MQ-9 Reaper – розвідувально-ударний БПЛА
MQ-9 Reaper – розвідувально-ударний БПЛА
Читайте також:
Світ
Столтенберг підкреслив, що блок НАТО має бути готовим допомагати Україні протягом довгого часу
вчора, 11:55
Світ
НАТО довела кількість сил у стані боєготовності до 42 тис.
21 травня, 10:35
Світ
Про це йдеться у повідомленні ВВС Німеччини у Twitter
18 лютого, 14:39
Світ
Вони патрулюють між Гельсінкі і Таллінном
15 лютого, 16:43
Опінії
Кремлівського щура ні шокувати, ні примусити тремтіти замахом кийка не вдасться. Тре влупити хоч би раз щосили. Щоби яєчня.
15 січня, 11:26
Політика
Можливо, краще шукати інші шляхи співпраці без вступу до альянсу?
21.12.2021, 12:58