Як відповідь на можливий наступ із Криму

СВІТ
05 січня, 12:14
Як відповідь на можливий наступ із Криму

Чорноморський регіон віднині під опікою американських ударних безпілотників.

Інформацію про передислокацію ескадрильї бойових літальних апартів з Італії до Румунії оприлюднили на офіційному сайті Командування повітряних США в Європі та Африці.

Зазначається, що БПЛА типу "MQ-9 Reaper" віднині постійно базуватимуться на аеродромі міста Кимпія-Турзій, а також здійснюватимуть розвідувальні й спостережні місії на підтримку операцій НАТО у Чорноморському регіоні.

Крім того, підтримувати безперебійні польоти й боєздатність вказаних безпілотників буде технічний персонал у кількості 90 осіб.

«Розміщення на передньому краї готових до дій MQ-9 у цьому ключовому стратегічному районі додасть певності нашим союзникам і партнерам. Це також змусить зрозуміти нашим противникам, що ми можемо швидко відреагувати на будь-яку загрозу, яка виникне», – прокоментував ситуацію командувач ВПС США в Європі та Африці генерал Джеф Геріґґян.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", станом на тепер американці вивчають потенціал захопленої у Лівії пересувної російської радіоелектронної системи.

MQ-9 Reaper – розвідувально-ударний БПЛА
MQ-9 Reaper – розвідувально-ударний БПЛА
Читайте також:
Поки Володимир Зеленський скаржиться на не можливість повернути Крим воєнним шляхом, літаки НАТО вчаться бомбардувати окупантів.
02 лютого, 10:37
Передислокація спрямована на "посилення стримування Росії й зміцнення альянсу (НАТО)
09.08.2020, 09:05
У Кремлі вітають заплановане Дональдом Трампом виведення військового контингенту США з Німеччини.
31.07.2020, 13:44
Військова присутність США в Естонії не покращить, а тільки погіршить ситуацію з безпекою у Балтійському регіоні.
09.07.2020, 12:27
Колишній командувач сухопутними військами США в Європі генерал Фредерик-Бенджамін Годжес заявив про можливе посилення НАТО у Чорному морі.
06.06.2020, 11:39
В армії посилять вивчення англійської мови, у тому числі за допомогою західних інструкторів.
22.12.2019, 15:50