Як здолати епідемію списування?

СВІТ
12.12.2023, 20:33
Як здолати епідемію списування?
Фото: TikTok

Китайці винайшли суворий і, на їхню думку, надійний спосіб. На жаль, не всім сподобається методика, застосована в освітніх закладах КНР.

Відповідні кадри з однієї зі шкіл Пекіна оприлюднив місцевий викладач у соціальній мережі TikTok. За його словами, влада хоче посприяти подоланню масовому списуванню шляхом тотального нагляду за учнями під час тестування.

Над партами, які відокремлені невеликими обмежувальними стінками встановили камери відеоспостереження з датчиками. У разі фіксації списування чи виявлення шпаргалки — техніка сповіщає керівника класу або дирекцію.

Як жартує автор відеоролика, «хороші китайські студенти використовуватимуть планшети для допомоги в навчанні, а не для ігор. Водночас погані — цілком можуть поїхати працювати на фабрику як покарання за списування».

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів пам'ятати, що станом на цей час рівень освіти в Україні, особливо серед підлітків, катастрофічно впав. Галузеве міністерство не має плану покращити ситуацію, крім як провести черговий «ґендер-семінар».

Як здолати епідемію списування?_1
Читайте також:
Життя
У деяких випадках ШІ вже виявляється точнішим, ніж випробування на тваринах, кажуть дослідники.
06 червня, 17:35
Війна
Ні для кого не таємниця, що західні партнери передають Силам України старі зразки озброєння. Це одна із причин поразок на фронті.
29 травня, 13:43
Життя
Наступна ера квантових технологій залежатиме від точного транспортування квантової інформації, підкреслюють учені.
11 травня, 16:40
Світ
Імплантат вийшов з ладу після того, як з мозку було вилучено кілька ниток, що реєструють нейронну активність
10 травня, 09:27
Життя
Цей робот може розвивати швидкість до 10 метрів за секунду і переносити вантажі до 10 кілограмів.
30 квітня, 15:30
Економіка
Розпропагована китайцями технологічна новинка виявилася «мильною бульбашкою». Товар опиниться у споживачів не раніше наступного літа.
17 квітня, 06:00