Як Зеленський і Єрмак очолили корупцію в прокуратурі і правоохоронній системі.

ПОЛІТИКА
02.04.2024, 11:50
Як Зеленський і Єрмак очолили корупцію в прокуратурі і правоохоронній системі.

Зеленський подолав корупцію тільки у своїй хворій уяві

Столичний забудовник Ігор Ніконов розповів про тиск влади на бізнес та про те, чому стало важко вести бізнес в Україні.

Володимир Зеленський неодноразово намагався переконати західних партнерів в тому, що Україна подолала корупцію.

Але ні західні партнери, ні українці не можуть сприймати ці заяви хворого Зеленського серйозно.

Мусимо зазначити Зеленському, який «здолав корупцію», що представники сіоністів, які окупували Україну, є найбільшим розсадником корупції в Україні, яка запустила свої метастази в сильне тіло Української держави.

І ці метастази найбільше сконцентровані саме в правоохоронній системі, обов'язком і основними завданнями якої саме і є боротьба з організованою злочинністю, фінансовими злочинами, та корупцією.

І саме прокурори, поліціянти, сбушники, сапівці, податківці, аудитори, набушники і є оплотом тої корупції, яка підриває основи державності в Україні.

І ніякі мантри ніяких придурків про «подолану корупцію» не здатні зупинити ідею, час якої настав.

Але про це незабаром.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Політика
Днями СБУ навідалося до бізнесмена Василя Веселого.
вчора, 20:14
Кримінал
Як Гладій заробляє на розкраданні надр Полтавщини.
вчора, 13:52
Кримінал
ВАКС продовжив термін тримання під вартою ексміністра енергетики Германа Галущенка, але зменшив заставу до 150 мільйонів гривень.
12 червня, 16:47
Кримінал
Маніпуляції, тиск на НАБУ та новий законопроєкт.
12 червня, 15:25
Кримінал
Після оголошення рішення Бражника взяли під варту безпосередньо в залі суду.
11 червня, 19:25
Війна
Як Шмигаль та Гаврилюк прокрутили оборонний бюджет через ДПСУ і зберегли вплив.
11 червня, 07:26