Які безоплатні ресурси для самоосвіти приховує Google?

СВІТ
17 травня, 21:45
Які безоплатні ресурси для самоосвіти приховує Google?
Фото: Did you know that?

Понад 100 років інформація — основна зброя та цінність людства одночасно. Той, хто знає більше за інших, здатен володіти світом.

Корпорація «Google» настільки всемогутня, що намагається «сховати» від нас інші пошукові системи, Ми просто не знаємо про існування більшості з них через свідому цензуру у мережі.

Тим часом у світі, як і раніше, існує величезна кількість відмінних та різних пошукових систем, що спеціалізуються на книгах, науці й іншій розумній інформації. Складемо список сайтів, про які ви могли не чути досі:

  • Refseek — це пошукова система академічних ресурсів із понад мільярдом унікальних джерел: енциклопедії, монографії, журнали тощо.
  • Worldcat — пошуковик за вмістом 20 тисяч бібліотек з усього світу; дізнайтеся, де знаходиться найближча вам потрібна рідкісна книга.
  • Springer — доступ до більш ніж 10 мільйонів наукових документів: книг, статей, протоколів досліджень, про які ви навіть і не мріяли.
  • Bioline — це бібліотека наукових журналів з біологічних наук, що видаються у країнах, що розвиваються (власне, роздуми вчених із держав так званого «глобального Півдня»).
  • Repec — волонтери зі 102 країн світу зібрали майже 4 мільйони публікацій з економіки та суміжних наук, які раніше були недоступні українцям.
  • Science — американська державна пошукова система із більш ніж 2200 наукових сайтів; індексується понад 200 мільйонів статей.
  • Base-Search — одне з найпотужніших досліджень текстів академічних досліджень; понад 100 мільйонів наукових документів, 70% із них безкоштовні.
  • Z-Library — міжнародна волонтерська ініціатива покликана забезпечити вільний доступ до знань та культури.

Втім медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що компанія «Google» збирає дані користувачів навіть у режимі інкоґніто. Оновлення стосується версій Chrome для Android, Windows та iMac.

Читайте також:
Війна
«Київстар» надаватиме доступ до супутникового інтернету OneWeb, «Vodafone Україна» – планує партнерство зі Starlink.
15 квітня, 11:41
Політика
Віднині надсуворі обмеження будуть застосовуватися до всієї "медичної дезінформації", а не тільки щодо відомостей про Covid-19.
17.08.2023, 18:16
Світ
Міжнародне угруповання хактивістів пообіцяло здійснити нові безпрецедентні атаки на сайти влади країни-агресора.
18.03.2022, 17:08
Кримінал
В Україні існують телеграм канали з купою злитої персональної інформації громадян.
06.09.2020, 15:55
Світ
«Чорний континент» поступово стає колонізованим «заднім двором» Пекіна. Руками Москви вдалося вибити з Африки не лише Париж, а й Вашинґтон.
вчора, 19:25
Світ
Командування збройних сил США співпрацює з партнерами, щоб притягнути хуситів до відповідальності та зменшити їхній військовий потенціал
вчора, 10:00