Платформа «YouTube» ужорсточує цензуру

ПОЛІТИКА
17.08.2023, 18:16
Платформа «YouTube» ужорсточує цензуру
Фото: CNBC

Віднині надсуворі обмеження будуть застосовуватися до всієї "медичної дезінформації", а не тільки щодо відомостей про Covid-19.

Про це йдеться в офіційній заяві керівництва глобальної мережі відеогостинґу, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "CNBC News".

Станом на цю мить в алгоритмі дій "YouTube" прибрано згадки про китайський штам коронавірусу SARS-CoV-2 у розділі про фейки та неправдиву (недоведену – прим. ред.) інформацію.

«Вирішено забороняти висловлювати будь-яку думку, яка суперечить рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров'я чи місцевих органів охорони здоров'я щодо лікування та профілактики захворювання, а також блокуватиме будь-яку дезінформацію про заперечення існування захворювань.

Кожен власник облікового запису на "YouTube" має розпочати приведення своїх відео у відповідність до документів ВООЗ, інакше у найкоротші терміни ролики буде видалено із надсиланням відповідного сповіщення власнику на електронну пошту», – прокоментували ситуацію у пресслужбі корпорації "Alphabet", якій належить "YouTube".

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що боротьба з цензурою у соціальних мережах можлива лише за умови створення якогось альтернативного Інтернету, але це важко собі уявити.

Платформа «YouTube» ужорсточує цензуру_1
Читайте також:
Світ
Понад 100 років інформація — основна зброя та цінність людства одночасно. Той, хто знає більше за інших, здатен володіти світом.
17 травня, 21:45
Війна
«Київстар» надаватиме доступ до супутникового інтернету OneWeb, «Vodafone Україна» – планує партнерство зі Starlink.
15 квітня, 11:41
Світ
Міжнародне угруповання хактивістів пообіцяло здійснити нові безпрецедентні атаки на сайти влади країни-агресора.
18.03.2022, 17:08
Кримінал
В Україні існують телеграм канали з купою злитої персональної інформації громадян.
06.09.2020, 15:55
Політика
Законопроєкт про угоду зі слідством у корупційних справах буде доопрацьовано.
15:00
Політика
Режим внутрішньої окупації заганяє Україну в бездонну боргову яму.
11:06