Який преЗЕ, таке і Прикарпаття?

Опінії
24.02.2021, 13:15
Зе! у Буковелі
Зе! у Буковелі

Або про брак часу на стратегії...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Тим нестійким краянам, котрі не сприймають зелену клоунаду, як наслану на наш райський куточок напасть, заувага для висновків і повернення до адекватного сприйняття дійсності.

Оте, що найвеличнішого вождя пробило на патріотичний вчинок із закриттям помийниць Медведчука, жодним чином не свідчить про його  опанування методологією стратегічного мислення – як було раніше цьому недосформованому наполеончику не до стратегій, так і зараз забавляється тактикою: то Оксану Марченко спонукає до занять політикою, то піщаних емірів знову злякає нежданим візитом

Дивіться: заступник глави Офісу президента, куратор Великого Бу/Крадівництва Кирило Тимошенко (більше відомий як щедрий дароносець , котрий подарував дружині на щастя, на здоров'я, на Новий рік особнячок вартістю у 10 млн грн) заявив, що спалах коронавірусу в Івано-Франківській області трапився, зокрема, через великий потік туристів на гірськолижному курорті "Буковель".

«За підрахунками головного санлікаря Віктора Ляшка, це дав Буковель і іноземні туристи. І потім це почало розходитися через місцеве населення», – зазначив Тимошенко.

То пригадайте оту чиюсь хворобливо веселу пику з лижами через плече, без маски у натовпах таких само божевільних гірськолижників, які пісяли окропом від нагоди сфоткатися з блазнем.

А тепер – Армагеддон так Армагеддон.

Івано-Франківськ б'є усі рекорди, напередодні регіон показав найвищу добову захворюваність по Україні. Лікарні забиті пацієнтами, лікарі працюють до знемоги, Прикарпаття обставили блокпостами, ввели жорсткий карантин, увесь із себе прогресивний мер Марцинків нарешті позбувся ілюзій щодо «нежиті із сопельками у вигляді корони».

«Стратегія» у дії: функціонує гірськолижний курорт Буковель, продовжують працювати ресторани і розважальні центри, промтоварні ринки і магазини, безвідповідальне Прикарпаття  плює на маски, дистанції і здоровий глузд.

Бідні люди з дурним правителем, але коли і бідні дурні…
Читайте також:
Опінії
Усю ніч з 15 на 16 травня 2021 року поліцейські Києва розганяли дискотеку
17.05.2021, 14:45
Політика
"Если ты от жизни от своей устал - Может быть вepнёшьcя в свой вечерний квартал ?"
05.02.2021, 10:10
Новини
Поки уряд "захищав" українців від COVID-19, забороняючи купувати шкарпетки, деякі громадяни масово рушили у Карпати.
11.01.2021, 13:45
Політика
Юридично безглузді норми не знайшли підтримки у суддів, які відмовляються штрафувати порушників карантину.
13.05.2020, 18:36
Кримінал
Деякі співробітники Національної поліції у Запорізькій області ухиляються від носіння масок і не дотримуються соціальної дистанції.
25.04.2020, 10:00