«Божа роса» Сергія Лещенка

Опінії
17.05.2021, 14:45
«Божа роса» Сергія Лещенка

Усю ніч з 15 на 16 травня 2021 року поліцейські Києва розганяли дискотеку

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Усю ніч з 15 на 16 травня 2021 року поліцейські Києва розганяли дискотеку на 3 тисячі учасників, яку для своєї дружини організував член наглядової ради «Укрзалізниці», відомий російський блогер Сергій Лещенко.

Те, з яким презирством Лещенко ставиться до України та її населення, вкотре засвідчила поїздка його дружини Анастасії Топольської до Москви, де 9 травня 2021 року ця, з дозволу сказати, музикантша була ведучою секс-вечоринки в клубі Mutabor.

Напевно, для будь-якої іншої публічної особа поїздка в Москву на заробітки стала б «остаточним прощавай» в кар’єрі на українських теренах, але тільки не для колишнього народного депутата фракції «Блок Петра Порошенка»: член наглядової ради «Укрзалізниці» вже 11 травня в етері «4 каналу» пояснив здивованим платникам податків, що, по-перше, виступи його дружини в Росії – це його сімейні справи, які нікого не стосуються. А, по-друге, участь Топольської в секс-вечоринках – це така пропаганда України та її досягнень на міжнародній арені.

Повернувшись до Києва, дружина Лещенка не сиділа довго без діла в квартирі, придбаній екс-народним депутатом на невідомо які гроші.

Втім, Спеціалізована антикорупційна прокуратура стверджувала, що відомо на які й навіть зареєструвала кримінальне провадження за фактом отримання Лещенком хабаря від Віктора Пінчука в розмірі 300 тис. доларів США за допомогу Демократичні партії Сполучених Штатів на президентських виборах 2016 року – тоді Лещенко разом з агентами американських спецслужб Артемом Ситником і Віктором Трепаком під керівництвом представниці ФБР в Україні Карен Грінавей влаштували скандал навколо «чорної бухгалтерії» Партії Регіонів та керівника виборчого штабу Трампа Пола Манафторта з метою скомпрометувати Трампа.

«Божа роса» Сергія Лещенка_1

Так ось, без діла в квартирі вартістю 300 тис. доларів Топольська не сиділа – Лещенко організував для неї дискотеку в ніч з 15 на 16 травня в закинутому цеху заводу «Кузня на Рибальському», що по вулиці Електриків, 26 у Києві – напевно, до Порошенка його тягне, як вбивцю на місце злочину.

«Божа роса» Сергія Лещенка_3
«Божа роса» Сергія Лещенка_5
«Божа роса» Сергія Лещенка_7

Але оскільки в столиці України діють карантинні обмеження й подібні скупчення людей (цех заводу був задіяний тому, що Лещенко сподівався продати 3 тисячі квитків), поліція цей захід припинила.

І ось тут з’ясувалась причина тієї безкарності, з якою Лещенко орудує в Україні, плюючи й на антикорупційне законодавство, і на суспільну мораль – у ситуацію втрутився заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі, який, хіба не копняками під зад виганяв поліцейських з «мистецького об’єкта».

Гогілашвілі – це давній прихильник подружжя Лещенко-Топольської, який до призначення в МВС харчився з тих самих рук, що й член наглядової ради «Укрзалізниці», тобто б рук Пінчука та фонду «Відродження», оскільки впродовж останніх 10 років був співробітником міжнародного громадського об’єднання «Центр здорової молоді», що надає платні послуги з фізичної та психологічної допомоги наркозалежним. На державну службу Гогілашвілі потрапив виключно тому, що його дружина Марія Левченко є багаторічною секретаркою Зеленського й після обрання коміка «95 кварталу» президентом України вона отримала стіл поруч з президентським у одному й тому ж кабінеті на вулиці Банковій. Про робоче місце Левченко стало відомо під час скандалу навколо провалу операції Центрального розвідувального управління США по виманюванню з Росії бойовиків приватної військової компанії «Вагнера», що воювали на Сході України – як виявилось, пані Левченко, не маючи допуску до державної таємниці, постійно перебуває в кабінеті Зеленського й на правах його особистого секретаря бере участь у всіх нарадах за участю президента.

Зрозуміло, що за таких обставин дружина Лещенка може безкарно їздити в Москву на заробітки та збирати тисячі наркозалежних осіб на свої, так би мовити, «концерти» (цікаво, чи знає музикантша Топольська нотну грамоту?) під час карантинних заходів. А сам Лещенко може й далі сцяти в очі українським громадянам та отримувати понад 300 тисяч грн. щомісяця від «Укрзалізниці», де він представляє в наглядовій раді Кабінет Міністрів.

Читайте також:
Опінії
Або про брак часу на стратегії...
24.02.2021, 13:15
Політика
"Если ты от жизни от своей устал - Может быть вepнёшьcя в свой вечерний квартал ?"
05.02.2021, 10:10
Новини
Поки уряд "захищав" українців від COVID-19, забороняючи купувати шкарпетки, деякі громадяни масово рушили у Карпати.
11.01.2021, 13:45
Політика
Юридично безглузді норми не знайшли підтримки у суддів, які відмовляються штрафувати порушників карантину.
13.05.2020, 18:36
Кримінал
Деякі співробітники Національної поліції у Запорізькій області ухиляються від носіння масок і не дотримуються соціальної дистанції.
25.04.2020, 10:00