Якість неодмінно візьме гору над кількістю

31 серпня, 16:49
Якість неодмінно візьме гору над кількістю
Фото: Facebook

Анархія не притаманна українцям, навіть попри таке явище, як Махновщина. Бо, що було, – загуло і нині час мурувати нову українську державу.

Яка б не була сьогодні Україна, у ній існують встановлені рамки, які переходити не можна. Кожного у цій країні має переслідувати закон: і президента, і міністра, і депутата, і поліціянта, і п'яного водія...

Бо all bastards are bastards. ABAB!

Така показна хамська поведінка щодо касти поліцейських у воюючій країні – ознака дурного тону і бидлячого виховання. Адже ніякий хитрий тємщік, який б'є співробітницю поліції, ніколи не несе ніякої корисної соціальної функції, на відміну від самої поліції.

А плакати – «Куди дзвонити коли вбиває поліція?», – можна давно здати в утиль. Анархія з'їсть нашу державу зсередини, якщо кожен поодинці і далі буде "самий умний", воліючи десь "посередині домовитися".

"Свобода" (чи пак уседозволеність), яку деякі люди самі собі прокреслили спираючися на ідеалізовані уявлення про західний світ, яких насправді там не існує. Ось це і є прихована маска руйнування нашої держави.

У США не стояло би питання, чи винний коп взагалі, бо там у поліціянтів є права і обов'язки. Тож можливість застосовувати зброю для них – шанс на збереження їхнього життя.

Багатьом може не подобатися таке взагалі. Але не можна будувати бордель, і думати що це насправді такий і є розвинений вільний світ.

Гадаю, якщо Бог дасть нам шанс зберегти Україну у цих буремних подіях світового масштабу, то ми розгорнемо новий прапор, якого ще не бачили наші співгромадяни. Більшість з них будуть плюватися, і сичати.

Хтось називатиме це "московством", "тоталітаризмом", "тиранією", казати що це – "не наше", бо "наше" – лише анархія. Але цей прапор переможе, адже об'єднáє найкращих і найсильніших духом, тих, які бачили все перші, але були в меншості.

І саме тоді якість візьме гору над кількістю, можливо, вперше у нашій політичній історії, на прапорі буде слово закон. Тож AVE, а не ABAB!

Автор : Ярослав Божко
Читайте також:
Опінії
Проте тільки національно свідомі воїни, які знають ціну життя, й не позбавлені інтелектуальних здібностей, здатні змінити державу на краще.
17 вересня, 20:52
Полтава
Зе-влада паразитує на війні та, що найгірше, кидає у топку найголовніший і невідновлювальний ресурс, який має Україна – людей!
17 серпня, 20:50
Блоги
Всі наші зміни мають бути лише у контексті невідворотного набуття членства у НАТО та ЄС. І не треба вважати, що це неможливо...
09 серпня, 16:00
Опінії
Хочемо дорости до "великої політики" – мусимо навчитися спокійно і твердо декларувати свої національні інтереси. Третього не дано!
06 серпня, 20:06
Опінії
Коли закінчиться війна, більшість продовжить займатися тим, чим і займалася. Хто крав – крастиме, а того, хто здавав – візьмуть у поліцію.
02 серпня, 16:52
Опінії
Українську молодь відвертають від Героїв Нації медіашлаком. Маємо виправити цю ситуацію заради пам'яті про наших полеглих захисників.
01 серпня, 20:19