Якість неодмінно візьме гору над кількістю

31.08.2023, 16:49
Якість неодмінно візьме гору над кількістю
Фото: Facebook

Анархія не притаманна українцям, навіть попри таке явище, як Махновщина. Бо, що було, – загуло і нині час мурувати нову українську державу.

Яка б не була сьогодні Україна, у ній існують встановлені рамки, які переходити не можна. Кожного у цій країні має переслідувати закон: і президента, і міністра, і депутата, і поліціянта, і п'яного водія...

Бо all bastards are bastards. ABAB!

Така показна хамська поведінка щодо касти поліцейських у воюючій країні – ознака дурного тону і бидлячого виховання. Адже ніякий хитрий тємщік, який б'є співробітницю поліції, ніколи не несе ніякої корисної соціальної функції, на відміну від самої поліції.

А плакати – «Куди дзвонити коли вбиває поліція?», – можна давно здати в утиль. Анархія з'їсть нашу державу зсередини, якщо кожен поодинці і далі буде "самий умний", воліючи десь "посередині домовитися".

"Свобода" (чи пак уседозволеність), яку деякі люди самі собі прокреслили спираючися на ідеалізовані уявлення про західний світ, яких насправді там не існує. Ось це і є прихована маска руйнування нашої держави.

У США не стояло би питання, чи винний коп взагалі, бо там у поліціянтів є права і обов'язки. Тож можливість застосовувати зброю для них – шанс на збереження їхнього життя.

Багатьом може не подобатися таке взагалі. Але не можна будувати бордель, і думати що це насправді такий і є розвинений вільний світ.

Гадаю, якщо Бог дасть нам шанс зберегти Україну у цих буремних подіях світового масштабу, то ми розгорнемо новий прапор, якого ще не бачили наші співгромадяни. Більшість з них будуть плюватися, і сичати.

Хтось називатиме це "московством", "тоталітаризмом", "тиранією", казати що це – "не наше", бо "наше" – лише анархія. Але цей прапор переможе, адже об'єднáє найкращих і найсильніших духом, тих, які бачили все перші, але були в меншості.

І саме тоді якість візьме гору над кількістю, можливо, вперше у нашій політичній історії, на прапорі буде слово закон. Тож AVE, а не ABAB!

Автор : Ярослав Божко
Читайте також:
Політика
У роз'єднанні нашого суспільства, у розхитуванні крихкої ситуації в Україні зацікавлений ворог. При чому, як зовнішній, так і внутрішній.
11 червня, 13:44
Опінії
Завдання зовнішнього і внутрішнього ворога — поляризація українців. Не перший раз за минулі сотні років нас послаблюють внутрішні чвари...
04 червня, 13:36
Війна
Військово-політичному керівництву України необхідно негайно переглянути мобілізаційну політику. Подальше зволікання рівноцінне поразці.
03 червня, 07:18
Полтава
Поки «зелені ямщики» з обласного центру продовжують обіцяти допомагати фронтовикам, в інших громадах слова перетворюють на справи.
26 травня, 08:48
Опінії
На 11-й рік війни громадяни України, на жаль, ніяк не можуть зрозуміти: лиш об'єднавши зусилля проти ворога, зможемо досягти результату.
16 травня, 20:35
Полтава
Умови сучасної війни вимагають пристосування та постійних змін. Особливо, коли йдеться про технічне оснащення наших захисників.
09 травня, 14:43