Якщо загроза повномасштабного нападу РФ реальна, то чому не оголосили мобілізацію?

ПОЛІТИКА
22 листопада, 13:52
Якщо загроза повномасштабного нападу РФ реальна, то чому не оголосили мобілізацію?
Фото: Facebook

Представники Зе-влади синхронно заявили про можливе вторгнення кількатисячної московської орди, але зміцнювати кордон ніхто не збирається.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклав громадсько-політичний діяч і народний депутат VIII скликання Ігор Луценко, коментуючи слова Кирила Буданова, Олексія Резнікова і Дениса Шмигаля.

Колишній парламентар переконаний, загроза повномасштабного нападу путінського війська зберігається з 2014 року, проте чинна влада навмисно розігрує для населення цю карту на тлі "вагнергейту", щоби показати себе у кращому світлі.

«Якщо РФ дійсно готує наступ, то – питання, де наради нашого уряду щодо запровадження комплексу заходів для протидії можливій агресії РФ? Так, де рішення РНБО про запровадження воєнного стану у відповідних областях або хоча б підготовка? А де прискорена підготовка сил територіальної оборони там же й у столиці? Може призов чи хоча б перевірка готовності резервістів? Ні, цього немає. Натомість у столиці основний порядок денний – це "вагнергейт", Єрмак, Ахметов, Разумков», – написав Ігор Луценко.

Своєю чергою, "Останні Бастіон" нагадує читачам, що адміністрація президента Джозефа Байдена і команда Владіміра Путіна провели кулуарні торги на тлі міжнародного саміту G20 у Римі.

вибір редакції
Читайте також:
На які зміни очікувати українцям у 2022 році ?
02 грудня, 15:58
В матчі 7-го туру Україна виграла ключовий матч у Росії.
22 листопада, 16:10
Тим часом українців юрбою гонять на безплатну вакцинацію.
19 листопада, 19:30
Про справжню доказову медицину світового рівня, а не «в мене кума з кумом хворіли тричі й важко».
16 листопада, 16:01