США і РФ розігрують між собою «українську карту», – The New York Times

СВІТ
02.11.2021, 13:44
США і РФ розігрують між собою «українську карту», – The New York Times

Адміністрація президента Джозефа Байдена і команда Владіміра Путіна проводять кулуарні торги на тлі міжнародного саміту G20 у Римі.

Такі відомості оприлюднило авторитетне американське видання "The New York Times", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що з минулої суботи між представниками та дипломатами США і РФ тривають перемовини на різних рівнях, які також займаються організацією двосторонньої зустрічі Байдена з Путіним.

Водночас російська делегація свідомо відмовилася від участі у саміті G20, підтримавши аналогічний крок КНР, або домогтися певних поступок від американської сторони, зокрема і щодо "українського питання".

За інформацією видання "The New York Times", поточні переговори Байдена з Путіним ускладнилися після застосування Збройними Силами України безпілотника типу "Bayraktar" проти російсько-терористичних сил на Донеччини.

«У Кремлі зрозуміли, що час грає проти них, відтак можна переходити до підвищення ставок. Російська влада переходить до військового натиску на Україну, але фактично вказує США їхнє місце відповідно до попередніх домовленостей», – підсумовують у своєму матеріалі американські журналісти.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", норвезькі науковці та політична еліта пропонують уже зараз "кінчати" РФ і не панькатися з путінським режимом.

Читайте також:
Турецький президент вважає напруженість у відносинах Москви та Києва штучноствореною Кремлем із пропагандистською метою.
12:29
Британія надасть Україні протитанкове озброєння
17 січня, 21:20
Українська комбінаторика Кремля проста: показово імітувати загрозу нападу зовні для прихованої підготовки дестабілізації зсередини.
15 січня, 14:53
РФ і КНР свідомо заблокували міжнародний пакет санкцій проти недемократичного військового уряду Республіки Малі.
13 січня, 08:27
Офіційний Пекін назвав народне повстання у Казахстані "кольоровою революцією", організованою за гроші Заходу.
08 січня, 08:09
Що пишуть світові ЗМІ щодо ризиків вторгнення в Україну на тлі «антиядерної» заяви п’яти країн
06 січня, 15:25