Японці вирішили добувати гелій-3 на Місяці

СВІТ
16.12.2024, 06:03
Японці вирішили добувати гелій-3 на Місяці

Видобуток корисних копалин у космосі став ближчим до реальності. Підприємливі мешканці країни вихідного сонця серед першопрохідців.

Японська компанія «iSpace», яка досліджує природний супутник Землі, спільно із геологорозвідувальною фірмою «Magna Petra» домовилися про співпрацю. Як з'ясувало галузеве видання Space Watch Global, їхня мета — видобуток надр на Місяці та транспортування їх на нашу планету.

Наголошується, що компанії запланували витягти «комерційні обсяги» ізотопу гелію — гелію-3 (He-3) — з місячного реголіту. Станом на тепер готується до запуску космічна місія, майбутній модуль «Resilience iSpace» доставить мікроровер «Tenacious» на поверхню Місяця.

«Ми прагнемо виявити здатність перетинати місячний ландшафт та збирати зразки реголіту. Подібна демонстрація технологій дозволить швидко отримати та доставити більші обсяги гелію-3 на Землю», — заявили японські бізнесмени.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, що астронавти NASA розгорнуть на поверхні Місяця теплицю. Вирощення рослин на єдиному природному супутникові Землі скоро стане дійсністю; науковці вже готують нову космічну місію.

Читайте також:
Економіка
У разі, якщо Брюссель змилується, Москва готова відкрити на повну свої крани на трубах. Газогонами на захід потечуть дешеві вуглеводні.
27.12.2024, 07:10
Економіка
Дослідники приголомшили світ звісткою. З-поміж енергозалежних держав відсутня Україна, Європейська спілка, Африка та Латинська Америка.
05.08.2024, 21:40
Світ
Мова про велику ділянку морського дна багату на ресурси. Пекін і Москва вимагають від Вашинґтона поступитися та не провокувати ескалацію.
01.08.2024, 06:01
Життя
Глибоководні частини Світового океану приховують незліченні багатства. Одне із них — залізомарганцеві конкреції та бентосні відкладення.
26.07.2024, 06:00
Економіка
Давно відомо, що наша країна потенційно дуже багата на поклади літію, кольорових і рідкісноземельних металів. Вони — квиток у майбутнє.
14.06.2024, 12:38
Економіка
Багата на оклади урану та інші цінні метали африканська країна стала залежною від РФ і КНР. Там панує військово-терористична хунта.
05.06.2024, 12:38