Японські науковці навчилися вбивати ракові клітини одним щепленням

29.06.2023, 21:19
Японські науковці навчилися вбивати ракові клітини одним щепленням

Дослідники з Центру Нішина розробили нову методику, яка потенційно може лікувати декілька видів раку за допомогою унікальної ін'єкції ліків.

При цьому виявилося, вона викликає менше побічних ефектів, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на спеціалізоване видання "Science Daily".

Науковці здійснювали експеримент над мишами, яким вводили речовину для випромінювання невеликої кількості альфа-випромінювання, яке вбиває ракові клітини, але щадить здорові тканини.

«Досліди довели, що виживання експериментальних тварин сягнуло 100%. Однією з найбільших переваг нашого нового методу є те, що його можна використовувати для лікування багатьох видів раку без будь-яких цільових векторів, таких як антитіла або пептиди. Сподіваємося, що цей метод можна буде застосовувати для лікування раку на ранній стадії, навіть якщо точно невідомо, де знаходиться пухлина», – розповів ініціатор серії експериментів Кацунорі Танака.

Японські науковці додають, варіант їхньої інноваційної методики наразі проходить випробування як спосіб діагностики на клітинному рівні під наглядом міністерства охорони здоров'я країни.

Однак медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що корейська косметична фірма пропонуватиме консультації з краси та продукти на основі генетичного тестування.

Читайте також:
Життя
Впродовж наступної чверті століття на планеті спостерігатиметься збільшення диспропорцій. Людству загрожує нова невиліковна чума.
11 листопада, 21:49
Життя
Хутрові звірі опинилися під загрозою знищення. Науковці стверджують, що рідкісні ссавці є носіями мутованих аналогів COVID-19.
10 вересня, 19:22
Життя
Найгірший стан справ у дошкільнят. Часте «залипання у блакитних екранах» підвищує їхню схильність до прояву гніву та фрустрації.
14 серпня, 06:08
Життя
У Гонконґу розробили засіб для лікування раку носогорла. Він знищує мутовані й впливає на імунні клітини, провокуючи боротьбу із хворобою.
26 червня, 06:09
Життя
Комахи мають надзвичайну чуйність нюхових нейронів. Медоносних бджіл можна використовувати для розробки нових засобів ранньої діагностики.
16 червня, 17:30
Життя
У новому дослідженні взяли участь 9065 осіб. 19,5% із них скаржилися на психотичні розлади, 11,4% — на депресію, 9,7% — на тривожний розлад.
02 червня, 07:51