Японські науковці навчилися вбивати ракові клітини одним щепленням

29.06.2023, 21:19
Японські науковці навчилися вбивати ракові клітини одним щепленням

Дослідники з Центру Нішина розробили нову методику, яка потенційно може лікувати декілька видів раку за допомогою унікальної ін'єкції ліків.

При цьому виявилося, вона викликає менше побічних ефектів, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на спеціалізоване видання "Science Daily".

Науковці здійснювали експеримент над мишами, яким вводили речовину для випромінювання невеликої кількості альфа-випромінювання, яке вбиває ракові клітини, але щадить здорові тканини.

«Досліди довели, що виживання експериментальних тварин сягнуло 100%. Однією з найбільших переваг нашого нового методу є те, що його можна використовувати для лікування багатьох видів раку без будь-яких цільових векторів, таких як антитіла або пептиди. Сподіваємося, що цей метод можна буде застосовувати для лікування раку на ранній стадії, навіть якщо точно невідомо, де знаходиться пухлина», – розповів ініціатор серії експериментів Кацунорі Танака.

Японські науковці додають, варіант їхньої інноваційної методики наразі проходить випробування як спосіб діагностики на клітинному рівні під наглядом міністерства охорони здоров'я країни.

Однак медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що корейська косметична фірма пропонуватиме консультації з краси та продукти на основі генетичного тестування.

Читайте також:
Світ
Американські науковці знайшли нову причину невиліковного захворювання. З'ясувалося, що проблема у збільшенні крапель жиру у клітинах мозку.
17 березня, 14:53
Життя
Здавна людство досягло великого прогресу у діагностиці та лікуванні сухот. Це інфекційне захворювання викликають палички Коха.
15 березня, 19:17
Життя
Дерматологи з лікарні Ханчжоу Чжецзянського медичного університету приголомшили дослідженням. Виявилося, що алопеція залежить від бактерій.
13 березня, 07:10
Життя
Учасники дослідження, віком 18-30 років, перебували під постійним наглядом протягом двох 24-годинних сеансів. Вони спали вночі по 8 годин.
12 березня, 14:55
Життя
Біологи з'ясували: деякі ґрунтові й озерні бактерії високогірного азійського краю виробляють молекули рифаміцинів, кадаміцинів, хадаміцинів.
04 березня, 22:40
Життя
Міжнародна команда біологів дослідила бібліотеку, яка містить понад 50 мільярдів різних людських антитіл. Протиотруту випробували на мишах.
25 лютого, 16:39