Японські науковці навчилися вбивати ракові клітини одним щепленням

29 червня, 21:19
Японські науковці навчилися вбивати ракові клітини одним щепленням

Дослідники з Центру Нішина розробили нову методику, яка потенційно може лікувати декілька видів раку за допомогою унікальної ін'єкції ліків.

При цьому виявилося, вона викликає менше побічних ефектів, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на спеціалізоване видання "Science Daily".

Науковці здійснювали експеримент над мишами, яким вводили речовину для випромінювання невеликої кількості альфа-випромінювання, яке вбиває ракові клітини, але щадить здорові тканини.

«Досліди довели, що виживання експериментальних тварин сягнуло 100%. Однією з найбільших переваг нашого нового методу є те, що його можна використовувати для лікування багатьох видів раку без будь-яких цільових векторів, таких як антитіла або пептиди. Сподіваємося, що цей метод можна буде застосовувати для лікування раку на ранній стадії, навіть якщо точно невідомо, де знаходиться пухлина», – розповів ініціатор серії експериментів Кацунорі Танака.

Японські науковці додають, варіант їхньої інноваційної методики наразі проходить випробування як спосіб діагностики на клітинному рівні під наглядом міністерства охорони здоров'я країни.

Однак медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що корейська косметична фірма пропонуватиме консультації з краси та продукти на основі генетичного тестування.

Читайте також:
Життя
Дослідники вирішили вивчити улюблену рослину індійських йогів, яка містить натуральну активну сполуку під назвою куркумін.
16 вересня, 16:31
Життя
Штучний інтелект все більше проникає в охорону здоров’я та допомагає оптимізувати медичні процеси, зокрема створення нових ліків.
05 вересня, 20:00
Світ
Відкриття, отримане у наслідок комбінованого аналізу майже 3900 осіб може прокласти шлях до розробки нових противірусних препаратів.
15 серпня, 19:48
Життя
Люди з крихким X відчувають низку симптомів, які включають когнітивні порушення, затримку розвитку та мовлення та гіперактивність.
27 липня, 15:28
Життя
Ефективність корисної добавки підвищується, якщо людина систематично приймає ліки для здоров'я серця.
30 червня, 16:38
Світ
Інноваційну розробку для людей, хворих на різні форми діабету, презентували в Університеті Пенсильванії, яку можна приймати без уколів.
16 червня, 18:55