Єрмак дав вказівку СБУ втрутитися у справу полтавських корупціонерів

ПОЛТАВА
03 серпня, 11:14
Віталій Деркаченко (ліворуч)
Віталій Деркаченко (ліворуч)
Фото: Останній Бастіон

Гучне затримання двох правоохоронців і радника Олега Синєгубова в центрі Полтави викрило масштабну корупційну схему.

Про блискавичну спецоперацію Державного бюро розслідувань у нашому місті раніше повідомляв "Останній Бастіон".

Виявилося, що всюдисущий голова Офісу президента Андрій Єрмак має власні плани на Полтавщину, особливо — на її природні ресурси, як нафта і газ.

А затримання Максима Ратнера, котрий є радником голови Полтавської обласної державної адміністрації, останній тому доказ.

Підозрюваному у корупції чиновнику інкримінують збір валютних коштів (80 тисяч доларів), що мав отримати Синєгубов за "розв'язання певного питання".

Сам же голова Офісу президента воліє контролювати нафтогазовий бізнес, зокрема й на Полтавщині, щоби це було надовго, навіть, коли зміниться влада.

Нагадаємо, що паливно-енергетичний сектор у нашій області курує ще один радник Синєгубова — Віталій Деркаченко, причетний до розкрадання третини мільярда доларів США за час своєї роботи у ПАТ "Укргазвидобування".

Як стало відомо з джерел у правоохоронних органах, наразі Єрмак взявся рятувати свого "міньйона" Синєгубова завдяки СБУ, що втрутилося в справу, яку провадять слідчі ДБР.

Крім того, доволі дивним виглядає і той факт, що допомагає їм обом у цьому керівник виборчого штабу "Європейської Солідарності" — генерал-лейтенант Віктор Кононенко.

Свого часу він очолював Департамент захисту національної державності (так званий Відділ "Т") СБУ, а отже має певні важелі впливу на ситуацію.

Не варто забувати й про затриманого разом із Максимом Ратнером у Полтаві співробітника Департаменту внутрішньої безпеки МВС Вадима Самчука, який вже дає покази у Києві.

Невдовзі "Останній Бастіон" оприлюднить власне розслідування, присвячене корупційній діяльності вказаного працівника полтавського ДВБ МВС.

Читайте також:
Я не я і хата не моя.
24 вересня, 12:51
Підлеглі лейтенанта Івана Баканова замість виконання покладених на них обов'язків займаються протиправною діяльністю.
24 вересня, 12:15
Але відкрита і всеосяжна корупція, а також щоденні побори стали нормою української митниці, руку на пульсі якої тримають люди Януковича.
23 вересня, 13:06
Посадовець здійснювала тиск на одного із суддів для винесення необхідної судової постанови у справі по земельному питанню.
21 вересня, 18:16
Корупція в Полтавській ОДА, і чи є життя після звільнення та як його облаштувати
17 вересня, 18:37
Збір працівниками вітчизняної спецслужби грошей із "нічних метеликів" набуває системного характеру.
17 вересня, 10:06