Єрмакова слуга Безугла допомагає російським окупантам

КРИМІНАЛ
12.06.2023, 16:00
Єрмакова слуга Безугла допомагає російським окупантам
Фото: Facebook

Народна депутатка із фракції "Слуга народу" навмисно викладає кадри із бойовою технікою наших захисників на одному з відтинків фронту.

Відповідними знімками Мар'яни Безуглою "при параді" у камуфляжі "на нулі" заповнена вся її Facebook-сторінка, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Тобто, для розуміння, поки всіх українців (а не тимчасових небожителів із Печерських пагорбів Києва – прим. ред.) Генеральний штаб і всі інші служби просять не фотографувати роботу ППО, результати влучання ворожих ракет і пересування військової техніки, прислуга голови держави Андрія Єрмака робить усе навпаки.

У той час, коли на пересічних громадян за викладені у мережі фото/відео заради вподобайок діє кримінальна відповідальність, народній обраниці Безуглій як з гусака вода, бо вона, бачте, "недоторкана з депутатським імунітетом".

Можливо, пані Мар'яна, розповідаючи, де і яка техніка, чиєї конкретно бригади Збройних Сил України перебуває, переконана у власній правоті й наближені перемоги, але фактично вона робить послугу російським окупантам.

Яскравий приклад (див. фото нижче – прим. ред.): спершу, ця "слуга" викладає дописи, де знаходиться 47 Окрема механізована бригада "Маґура" та чим вона озброєна, а потім по позиціях наших захисників залпами прилітають свинцеві зливи з боку ворога.

Закликаємо Службу безпеки України звернути увагу на диверсійні дії пані Безуглої, яка подібно міністру Олексію Резнікову допомагає ворогу корегувати вогонь по позиціях наших захисників.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що минулого тижня голова держави Єрмак відвідав Херсонщину, яку у лютому 2022 року, розмінувавши, здав російським окупантам.

Єрмакова слуга Безугла допомагає російським окупантам_1
Єрмакова слуга Безугла допомагає російським окупантам_3
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Вже краще на Прозорро все викласти. І добровільно здатися путіну.
02 лютого, 10:13
Опінії
Війна нікому нічого не спише. Тому у відставку має піти весь уряд за провальну політику у всіх сферах нашого життя.
20.12.2023, 07:09
Війна
Російські солдати, які воюють на боці України проти окупаційно-терористичного контингенту рф, знищили офіцера ФСБ. На Луб'янці паніка.
10.11.2023, 14:32
Кримінал
Шанувальники "великої" російської культури, борці за збереження "язика" і традицій завжди у перших лавах колаборантів і зрадників.
16.06.2023, 20:42
Опінії
Боротьба проти диверсантів – дуже тяжка робота. Росіяни це знають, тому продовжують відвертати нашу увагу від Сходу і Півдня.
29.05.2023, 20:41
Війна
Країна-агресор продовжує пожинати плоди химерних дій свого вищого військово-політичного керівництва на чолі з кремлівським бункерним щуром.
10.05.2023, 20:33