ЄС запроваджує санкції проти «ізраїльських» поселенців-окупантів після зняття вето Орбана

ВІЙНА
13 травня, 12:19
Згенеровано ChatGPT за запитом Останнього Бастіону
Згенеровано ChatGPT за запитом Останнього Бастіону

Глава МЗС Франції привітав санкції ЄС проти «ізраїльських» окупантів.

The Guardian пише, що міністри закордонних справ Євросоюзу погодили запровадження санкцій проти «ізраїльських» екстремістів і так званих поселенських організацій окупантів у зв’язку зі зростанням насильства щодо палестинців.

Як повідомляє The Washingtonpost, це стало можливим після того, як новий уряд Угорщини зняв вето, накладене експрем’єром Угорщини Віктором Орбаном.

За інформацією Reuters, пакет санкцій було схвалено у понеділок і він включає заходи проти трьох «ізраїльських» окупантів та чотирьох так званих поселенських організацій, чиї назви поки не розкриваються. Санкції набудуть чинності після завершення юридичних і технічних процедур.

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро привітав це рішення, заявивши у соцмережах, що ЄС «запроваджує санкції проти ключових «ізраїльських» організацій, які підтримують екстремістську та насильницьку колонізацію Західного берега».

Тим часом глава МЗС «Ізраїлю» Гідеон Саар назвав санкції ЄС «неприйнятними» та «такими, що не мають жодних підстав». Міністр національної безпеки «Ізраїлю» Ітамар Бен-Ґвір назвав санкції «антисемітськими».

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Історія
Як східнякам є багато чого розповісти про московитів, так західнякам про поляків і угорців. Кріпацтво, утиски, репресії, терор...
вчора, 07:05
Війна
У липні 2026 року через атаки Сил оборони російський морський експорт нафтопродуктів через Чорне та Азовське моря обвалився на 45,6%.
05 серпня, 19:26
Війна
Військового затримали. На місці працюють російські слідчі.
04 серпня, 10:44
Війна
Колишнього «міністра держбезпеки ДНР» Андрія Пінчука намагалися підірвати в Новій Москві, пишуть російські ЗМІ.
12 червня, 20:43
Війна
Окупаційна влада Херсонщини каже про ракетний удар по мосту на Арабатську стрілку
10 червня, 09:13
Війна
У Підмосков'ї у власній автівці підірвали полковника російської армії Даміра Давидова.
09 червня, 20:26