Євген Рогачов розблокував вулицю Пушкіна для проїзду автомобілів

ПОЛТАВА
01 травня, 19:10
Євген Рогачов розблокував вулицю Пушкіна для проїзду автомобілів

НВР "Правий Сектор" та "Останній Бастіон" допомогли Євгену Рогачову розблокувати для проїзду вулицю Пушкіна у місті Полтаві

НВР "Правий сектор" та "Останній Бастіон" допомогли очільнику ГУ НП у Полтавській області генералу поліції третього рангу Євгену Рогачову позбутися страху перед громадою міста, та нарешті розблокувати одну з центральних вулиць міста Полтави.

Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення московії в Україну, у тиловому місті Полтава невідомі особи з числа працівників поліції перегородили "їжаками" одну з центральних вулиць міста для облаштування зручної парковки для власних автомобілів.

Містяни і гості міста змушені об'їжджати штучну перепону за кілька кварталів.

Євген Рогачов розблокував вулицю Пушкіна для проїзду автомобілів_1
Євген Рогачов розблокував вулицю Пушкіна для проїзду автомобілів_3

У вересні 2022 року журналісти "Останнього Бастіону" викликали працівників патрульної поліції, які мали встановити: хто віддав наказ перекрити одну з центральних вулиць міста.

Євген Рогачов розблокував вулицю Пушкіна для проїзду автомобілів_5

Але ситуація не змінилася. Містяни були змушені жертвувати своїм комфортом та втрачати час у заторах, через забаганки очільника ГУНП у Полтавській області.

Тоді "Останній Бастіон" та НВР "Правий Сектор" виступили з ініціативою надання цілодобової охорони генералу поліції Євгену Рогачову, який боявся того, що національна поліція його не захистить у тиловому місті.

29 квітня Євген Рогачов дослухався до пропозицій НВР "Правий Сектор" та "Останнього Бастіону", і розпорядився розблокувати вулицю Пушкіна у місті Полтаві.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Вигівський вирішив закупити додаткові автозаки.
25 вересня, 08:19
Кримінал
Підозрювані провели незаконний обшук за місцем проживання місцевого жителя, незаконно його затримали та погрожували розправою
16 вересня, 06:54
Кримінал
Спочатку силою витягли з машини, а потім оголосили підозру.
12 вересня, 13:06
Опінії
Будемо далі плескати в долоні в кожному випадку смерті чергової людини, чий автомобіль кращий за жигулі ?
01 вересня, 08:24
Кримінал
Суд відправив під домашній арешт патрульного, який вбив чоловіка в Дніпрі
01 вересня, 06:20
Кримінал
Втративши юридичні можливості доїти бізнес, СБУ намагається «вернутись в гру» за допомогою поліції. Як це виглядає – на прикладі «Київгуми».
30 серпня, 16:48