Єврейська хуцпа і ханука

ПОЛІТИКА
24.12.2023, 16:20
Єврейська хуцпа і ханука
Фото: Facebook

73% українців обрали президентом... прислужника сіоністів. Дарма, що за цей «вибір» ми всі нині платимо зависоку ціну — життя українців.

«Хуцпа» — це безмежна ЖАДОБА у євреїв до грошей (ЛИХВАРСТВО) і до влади як засобу збільшення своїх статків, а також брехня та бравурна поза і гарні жести, які носять явно виражену патологію, що вже видно неозброєним оком (наприклад, у президента єврея Зеленського). Для кращого розуміння, що таке «хуцпа», часто згадують старий єврейський анекдот.

«Хуцпа» — це коли неповнолітній єврей, який вбив свого батька і матір, щоб заволодіти їх грошима і майном, просить суд про помилування на підставі того, що він тепер сирота. Це певний рівень аморальності та соціопатії, який не може знайти навіть якоїсь адекватної реакції.

Психологи та психіатри давно підмітили психопатичні риси характеру у людей на кшталт Зеленського, Резнікова, Тимошенко, Яценюка, Гройсмана, Медведчука, Рабіновича, Фельдмана та інших сотні їм подібних. Їхнє бажання влади і в політиці, і в бізнесі одночасно — це домінантні риси характеру таких людей, це — їхнє друге «Я», це — їхня «хуцпа».

«Хуцпа» також визначається як «особливо цинічна, підла, зухвала брехня» або «верх цинізму й нахабства, що паралізує опонента».

Історики зауважують, що «хуцпа» від початку була головним прийомом у євреїв-більшовиків у політичній боротьбі за владу в росії після жовтневого перевороту 1917 року. Їхній вождь Лєнін (мав єврейське коріння) зазначав: «Дійсне враження може справити лише НАДНАХАБНІСТЬ».

Самі ж євреї, не соромлячись, ці риси свого характеру з гордістю відзначають як позитивні, називаючи їх: «впевненість у собі», «абсолютне почуття власної гідності», «відсутність сором'язливості і боязкості». На переконання євреїв, «хуцпа» для них — це своєрідна гордість, яка викликає бажання діяти, без побоювання виявитися недостатньо підготовленим або нездатним для цього (за допомогою цієї риси характеру Володимир Зеленський і став президентом України).

У концентрованому вигляді, за висновками провідних спеціалістів у сфері психології, фізіології, психіатрії, соціології, теології «хуцпа» є національною рисою євреїв. Це поняття фахівці визначили так: «Хуцпа» — це властивість екстраординарного нахабства, знахабнілості, невихованості, безцеремонності, безсоромності, злості і нетерпимості євреїв по відношенню до представників інших народів».

При опитуванні, проведеному в 1996 році в Ізраїлі, на перше місце серед відмінних рис характеру євреїв, ізраїльтяни поставили саме це визначення «хуцпи». Професор, єврей Алан Дершовіц у науковій праці «Хуцпа» показав, що «за своє панування і перевагу у світі євреї мають бути вдячні «хуцпі» — національній рисі єврейського народу і не соромитися її».

На його думку, «особливо важливу роль «хуцпа» відіграла у ПІДПОРЯДКУВАННІ євреями США». Недарма народна мудрість говорить: «Нахабство — друге щастя!».

Зазначу, що у США тих, хто вважає себе «євреями», проживає близько 7 млн осіб, або 2,1% населення країни, яке становить понад 350 млн людей (3-те місце у світі). Згідно всеукраїнського перепису населення 2001 року в Україні проживало 48 млн 457 тис осіб; із них українців — 37 541 700 (77,8%); росіян — 8 334 100 (17,3%), а євреїв лише — 96 914 (0,2%)!

Вони «підпорядкували» Україну, як і США, про що говорив професор Алан Дершовіц!

Відомий громадський діяч, письменник, колишній рабин і голова юдейської общини Хабад міста Харків Едуард Ходос (у липні 2014 року прийняв православ'я і відрікся від Толмуду) зазначив, що ЗЕЛЕНСЬКИЙ «ОКОРМЛЯЄТЬСЯ ХАБАДОМ » і «духовно наставляється» рабином Дніпра і Дніпропетровської області Шмуельом Камінецьким.

За твердженням Ходоса, який вважає себе «єврейським антифашистом», в основі юдейського руху Хабад лежить «фашистська ідеологія». На його думку, «організація Хабад управляє світом і наносить країнам невиправний ущерб».

Реакційну суть Хабаду, як складову частину міжнародного сіонізму, його діяльність і вплив на світові процеси, зокрема, в Україні та росії, достатньо повно розкрив кандидат філософських наук, експерт у сфері геополітики Владімір Матвєєв. Перегляньте наступне відео:

Це підтверджує й ізраїльський кабаліст, засновник і керівник Міжнародної академії кабали «Бней Барух», член «Всесвітньої ради мудреців» Міхаель Лайтман (цитую):

«Систему сили у світі визначаємо ми — народ Ізраїлю, а не Обама і путін. Вони для нас лише виконавці того, що ми (народ Ізраїлю) замовляємо. Весь світ виконує те, що ми йому замовимо! Свобода волі існує лише у нас, народу Ізраїлю... Всі у світі вважають, що євреї управляють світом. І вони праві, тому що управління світом залежить від нас. У цьому наша Богообранність.

Усі у світі вважають, що ми їх обкрадаємо. І це насправді так! Ми їх обкрадаємо тим, що не передаємо їм цієї методики... Це інстинктивно закладено у народу всередині. Так влаштований світ, так влаштовані душі. Наші душі діляться на дві частини — євреїв і народів світу... Ми повинні бути світлом для решти всіх народів. Насправді так і є».

Кабаліст Лайтман пояснив причини нацистського руху у світі поведінкою євреїв (цитую): «Зло знаходиться у євреях і справді це так. Усі страждання у світі від євреїв, як носіїв невиправленого егоїстичного бажання, у яких розбито почуття віддачі любові людям. Тільки це зло в євреях потрібно виправити й тоді можна виправити світ.

Не виправляючи євреїв, світ не виправиш. Самі ж євреї не виправляються. Що ми бачимо серед євреїв, які хочуть стати кабалістами? Вони свого роду становляться нацистами тим, що вважають себе особою расою. Підносять себе над іншими народами, що характерно нацизму».

Завдання українських офіцерів — не допустити в Україні ніяких проявів нацизму або расизму у будь яких їх формах, особливо юдейської секти ХаБаД! Зауважу, що від діяльності та ідеології ХаБаДу, яку єврей Едуард Ходос вважає «фашистською», страждають у першу чергу звичайні, прості євреї по всьому світу.

УВАЖНО (!) подивіться відео «Секта ХаБаД-Любавич та чому вона небезпечна для України». На багато подій вам відкриються очі та прийде розуміння того, що насправді відбуваються у світі й Україні.

Після прочитаних моїх статей, розслідувань, переглянутих відео ДУМАЙТЕ і робіть власні ВИСНОВКИ: як жити далі, що робити, яка вам потрібна влада. І головне — чи спроможні ми, українці, бути господарями на своїй, Богом даній землі; створити національну Державу (як, наприклад, Ізраїль, Польща, країни Балтії); обрати українську владу за національністю, душею і духом; стати однією з провідних країн Європи й світу; бути Духовним та інтелектуальним центром об'єднаної Європи від Ла-Маншу до Уралу.

Все залежить виключно від вас, дорогі, рідні мої УКРАЇНЦІ... Колеги ізраїльських спецслужб і Кнесету не раз мені говорили, що без вирішення національного кадрового питання за їхнім зразком незалежність, суверенітет і територіальна цілісність України будуть під постійною загрозою з боку росії, а органи державної влади, оборонних і безпекових відомств будуть «зарибнені» ворожою агентурою спецслужб іноземних держав, в першу чергу російської федерації.

Вони зауважили, що у спецслужбах Ізраїлю, а також на командирських, генеральських, офіцерських і сержантських посадах в армії і поліції служать виключно євреї. Президентом, прем'єр-міністром, членом уряду, керівниками органів державної влади в Ізраїлі може бути лише єврей.

Ізраїльський Кнесет, який складається із 120 депутатів, представлений на 75% євреями (в пропорції до національного складу населення країни, яке становить 9 136 000 осіб на початок 2023 року). Так повинно бути й в Україні, наголошували мої колеги з Ізраїлю. Життя підтвердило їх правоту, за що їм вдячний.

Нам потрібно будувати національну українську Державу за зразком Держави Ізраїль!

Р.S. З 7 по 15 грудня євреї всього світу відзначають Хануку — єврейське релігійне свято світла і добра. Символ світла — дев'ятисвічник Ханукія, де щодня запалюють по одній свічці в період святкування Хануки.

Користуючись нагодою, вітаю євреїв зі святом Хануки і бажаю їм миру і добра. Разом із тим, хочу зробити зауваження центральній і місцевій владі України, адже Ханука — це єврейське, а НЕ українське свято!

Негідно і образливо для українців (прочитайте коментарі в соціальних мережах) встановлювати Ханукальні менори для святкування єврейського свята Хануки на Майдані Незалежності в Києві. Це сакральне, священне місце для українців, та й в інших містах України.

Запитання до представників влади: ви давали дозволи на їх встановлення по всій Україні і на якій підставі? Євреї самовільно цього б не робили.

У кожному обласному центрі і великих містах України є синагоги, в яких євреї і повинні встановлювати свої релігійні символи і проводити релігійні богослужіння і святкування. Чи бачили ви, щоб у громадських місцях міст Ізраїлю євреї встановлювали релігійні символи і знаки християн і мусульман під час їхніх релігійних свят?

Чому мовчать депутати всіх рівнів? Урешті-решт, українці, а ви запитували в обраних вами керівників місцевої влади, хто дозволив і хто встановлював ці Ханукальні менори?

Ми, Українці, любимо свій рідний український РІД, синами і доньками якого ми є. Ми захищаємо Україну на всіх фронтах, знищуємо ворога РОДУ свого без жалю і пощади.

Ми з повагою ставимося до національних меншин, що проживають в Україні, які шанобливо ставляться до української нації, її культури, звичаїв, традицій, релігії, вивчили українську мову, є патріотами незалежної України. А також тих, хто вважає Україну своєю Батьківщиною та захищають її від зовнішніх і внутрішніх ворогів.

Автор — Григорій Омельченко, Герой України, генерал-лейтенант

Єврейська хуцпа і ханука_1
Читайте також:
Економіка
«Альтернативи підвищенню податків немає», в 2024 році в бюджеті не вистачає коштів на потреби ЗСУ, - Гетманцев.
24 травня, 10:24
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
22 травня, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18