Поборення внутрішньої окупації — запорука перемоги України

Опінії
18.12.2023, 20:32
Поборення внутрішньої окупації — запорука перемоги України
Фото: Facebook

Без різниці, які символи носять вороги: чорні лапсердаки з зіркою Давида чи зелені однострої з двоголовою куркою. Вони є ворогами українців.

Громадський діяч, український націоналіст, учасник бойових дій

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Ситуація із ханукіями-менорами показує, що у нашому суспільному просторі бояться не русскіх і не євреїв. У нас до усрачки жахаються... (прости Господи) Українства!

Дивна річ, жити на землях із неймовірно потужним сакральним тлом і вперто ігнорувати, паплюжити, зневажати саме те, що й дає життя цьому простору і назву всім проєктам. Ніякої України не буде під менорами та рештою чужих символів.

Ніякої України не буде виражено через німецькі, єврейські, русскі моделі впорядкування суспільного простору у державне утворення. Ніякої України не буде, якщо застосовувати цивілізаційні платформи чужорідного походження, від слова «ніколи».

Проте не переводяться охочі навчити Українців, як треба жити по чужих проєктах, чужих законах чужих філософських концептах та чужих уявленнях про цінності та чесноти. Не переводяться щирі прихильники чужого уставу у своєму життєвому просторі.

Шкода і прикро... Неймовірно шкода, що сьогодні величезна кількість користувачів паспортів із Тризубом не усвідомлюють, що єдине місце, де вони можуть бути вдома та під захистом, — це не вкрадені землі обітовані й простори європейських злиднів.

Україна зазнáє миру та процвітання лише проявивши себе, свою сакральну метафізичну сутність. Боятися себе, своєї природи не варто, а варто наполегливо відсікати чуже та проявляти своє, своє унікальне, своє таке, що робить нас явними та яскраво проявленими у світі людей.

Світ сьогодні вчергове у своїй історії переживає розподіл на дві категорії — «бути своїм» і «бути собою». І всі, хто може «бути собою», мають шанс на втілення свого єства, на реалізацію свого культурно-цивілізаційного потенціалу.

Зараз є шанс перекреслити та забути історичні паралелі та історичні визначення, зараз це не має жодного значення. А відтак і Україна має шанс стати собою, стати цивілізаційно-культурним осередком.

Досягти цього можна лише реалізовуючи свій власний код ідентичності. Не мавпуючи та не вклоняючись по-рабському перед чужими символами, ритуалами та міфологемами.

І доки українці виступатимуть проти абстрактної диктатури, а не проти чужинців, вони регулярно отримуватимуть чужинську диктатуру. Навть під синьо-жовтими стягами...

Поборення внутрішньої окупації — запорука перемоги України_1
Читайте також:
Мистецтво
Провінційне містечко на півдні Араґону щороку приваблює тисячі іноземців. Заїжджі туристи прагнуть доторкнутися до унікальної пам'ятки.
21 червня, 21:34
Культура
Шестикутний символ як і свастя входить до переліку прадавніх зображень, вигаданих людством. А відтак не належить жодній нації.
05 травня, 10:34
Мистецтво
Висловлювання, про які йтиметься нижче, добре відомі широкому загалові. Їх нерідко можна почути у повсякденному житті.
29 лютого, 06:01
Війна
Перше, що росіяни роблять на окупованих територіях: спалюють українські книжки та зносять історичні пам'ятки. Натомість насаджують своє.
03 січня, 13:34
Мистецтво
Те, чого ви не знали, раніше, з'ясував «Останній Бастіон». Виявилося, що командувач небесного воїнства — еталон всевладного пана для мафії.
17.12.2023, 14:48
Політика
Навіть на теренах ресурсної федерації немає чужинських символів. Бо ханукії-шибениці встановлюють там, де корінні народи поневолені.
10.12.2023, 11:15