Євреї, які пережили блокаду Ленінграда, вперше отримають щомісячну допомогу з Німеччини

ПОЛІТИКА
07 жовтня, 18:15
Жертви блокади Ленінграда
Жертви блокади Ленінграда
Фото: Фото з відкритих джерел

А що з виплатами українцям, які пережили блокаду?

Сума щомісячної ренти складе €375 (близько $443)

Ізраїльтяни, які пережили блокаду Ленінграда, зможуть отримувати щомісячну пенсію з Німеччини. Про це в середу, 6 жовтня, повідомила Конференція з єврейських матеріальних позовів до Німеччини (Claims Conference).

Крім того, пенсії будуть призначені тим, хто ховався від переслідування нацистів під час Другої світової війни на території Франції та Румунії. Ці три категорії громадян зможуть претендувати на отримання щомісячної допомоги від німецького уряду вперше, додає ізраїльський сайт «11Кан».

У Claims Conference повідомили, що нова програма допомоги, яка ґрунтується на географічному принципі, вже відкрита для отримання прохань від претендентів.

Сума щомісячної допомоги складе €375 (близько $443). Крім того, будуть виплачуватися і символічна одноразова допомога з Фонду дітей Голокосту – для людей, що піддавалися нацистським переслідуванням і народилися в 1928 році й пізніше.

У Claims Conference підкреслили, що мова йде приблизно про 6500 осіб які пережили Голокост, і які вперше зможуть претендувати на щомісячну ренту з Німеччини.

Гідеон Тейлор, голова Claims Conference, нагадав, що мова йде про останнє покоління людей, які пережили Голокост – «воно старіє, а потреби цих людей в допомозі збільшується».

«Навіть після 75 років ця символічна рента важлива, тому що вона повертає цим людям хоч трохи власної гідності, яка була потоптана в юні роки, що припали на Катастрофу», – підкреслив він.


А що з виплатами українцям, які пережили блокаду ?

А нічого... Бо влада в Україні дбає не про своїх громадян, а про євреїв. Яскравим свідченням цього є нещодавно прийнятий закон про про запобігання і протидію антисемітизму.

Володимир Зеленський робить все можливе, щоб вкрасти в українців історичну пам'ять та прищепити почуття вини перед євреями.

І це визнають навіть самі євреї !

У 2019 році Ізраїльський журналіст Аншель Пфеффер, коментуючи обрання Зеленського президентом України, зазначив:

«Голосуючи за єврея, українці свідомо відкидали частину минулого свого народу»

вибір редакції
Читайте також:
ЄС і зелені спільно проголосували за законодавче визнання підпорядкування окупованих районів Путіну та за статус "російського язика"…
02 грудня, 21:23
Як розвідникам України, які готували спецоперацію, анулювали закордонні паспорти
26 листопада, 12:21
З речами на Квартал, або Bellingcat твоїй ковінька
23 листопада, 14:45
Посібник терористів також закликав громадян України приєднуватись до лав так званого «ДНР».
22 листопада, 15:00
Найманці не знали, що на момент, коли виїхали до Білорусі, план вильоту з Мінська вже змінився, а їхні квитки до Стамбула були скасовані...
19 листопада, 11:44
Керівник ОП Андрій Єрмак запропонував відкласти на тиждень спецоперацію із затримання бойовиків ПВК "Вагнера".
18 листопада, 09:35