Євродепутат про життя у ПАР: «Влада сприяє чорному расизму, а світ закриває очі на геноцид»

СВІТ
15 червня, 11:15
Євродепутат про життя у ПАР: «Влада сприяє чорному расизму, а світ закриває очі на геноцид»
Фото: Facebook

Південно-Африканська республіка є країною з величезними можливостями та ресурсами, але при цьому — розбещена некомпетентним урядом расистів.

Таку думку на своєму YouTube-каналі висловив депутат Європейського парламенту від Естонської консервативної народної партії Яак Мадісон, який нещодавно здійснив робочу поїздку до ПАР.

За його словами, білошкірі громадяни — нащадки європейських колоністів — перебувають у пригнобленому становищі: їм важко влаштуватися на державну службу, небезпечно вести приватну підприємницьку діяльність і висловлювати власні політичні погляди.

«Як я дізнався від офіційних осіб ПАР, це плата за апартеїд! Моя ж особиста думка така, що громадянська війна у цій країні — це не питання "якщо" чи "за яких умов", але "коли". Світові ЗМІ намагаються замовчати проблему, але від того вона не зникає. Наразі законотворці ПАР ініціювали ухвалення проєкту, яким планується заборонити мати білошкірим громадянам вогнепальну зброю для власної самооборони. За цим наміром стоїть жахлива мета влади країни: експропріація силовими методами майна у некорінних (не чорних) мешканців на цілком законних підставах», — заявив Яак Мадісон.

Естонський євродепутат додає, що подібну практику у 1990-х роках впроваджували у сусідньому Зімбабве, де одразу після цього сільське господарство увійшло у багаторічний кризовий стан, призвівши до колапсу цілої економіки країни.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", люди, які сповідують християнство, перебувають у зоні ризику через свою віру, їм загрожує смертельна небезпека.

Євродепутат про життя у ПАР: «Влада сприяє чорному расизму, а світ закриває очі на геноцид»_1
вибір редакції
Читайте також:
За останні 8 місяців на території Ніґерії зі шкіл було насильно викрадено понад 1000 учнів, як хлопчиків, так і дівчат.
14 вересня, 08:01
Росіяни продовжують сіяти смерть на теренах чорного континенту, цього разу допомагаючи бойовикам уґруповання "Ісламська держава".
27 серпня, 11:15
60 бойовиків незаконного збройного формування "Аль-Шабааб" (сом. Al-Shabaab) ліквідували неподалік кордону з Кенією.
23 серпня, 08:18
Представники незаконного збройного бандформування "Аль-Каїда" вбили 14 селян у Ніґері через відмову віддати харчі та ліки.
27 липня, 10:39
Не менш як 800 мешканців міста Кампала щепили сумнівним препаратом, який видавали за антикоронавірусну вакцину.
01 липня, 14:03
Аномальна за 150 років посуха, яку зафіксували на півдні острова Мадаґаскар, спричинила продовольчу кризу у цій африканській країні.
30 червня, 07:01