Найбільш переслідуваною спільнотою у світі є християни, – звіт парламентарів Угорщини

СВІТ
16 квітня, 14:00
Найбільш переслідуваною спільнотою у світі є християни, – звіт парламентарів Угорщини
Фото: Twitter

Люди, які сповідують християнство, перебувають у зоні ризику через свою віру, їм загрожує смертельна небезпека.

Про це йдеться у щорічній доповіді "Budapest-jelentés", підготовленій і оприлюдненій депутатами угорського парламенту.

Особливу увагу автори документу звертають на християн, які мешкають у країнах Азії та Африки, де ситуація з правами та свободами громадян доволі критична.

«Наші брати у вірі стикаються з насильством виключно тому, що вони дотримуються Євангельських настанов і християнської традиції. Їхня віра є причиною нападу на них. Саме християн, а не мусульман чи представників ЛҐБТ-спільноти, сьогодні переслідують, піддають тортурам і вбивають, поки весь цивілізований світ зайнятий боротьбою з ефемерним расизмом і нерівністю», – зазначається у звіті.

Також автори наголошують, що колективний Захід не має морального права надалі ховати голову у пісок, заперечуючи власну християнську спадщину й іґноруючи проблеми християн по всьому світу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що голова угорського уряду Віктор Орбан вважає Європейський союз блідою копією СССР, де демократію заступила диктатура.

Читайте також:
Державна міграційна служба України перевірила 27-річного уродженця Чечні Алі Бакаєва на знання основ салафізму.
27 січня, 10:32
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24.09.2020, 11:26
Десятки жителів Криму були позбавлені волі за свої релігійні переконання
22.08.2020, 18:40
Сотні суданців вийшли на вулиці Хартума й Омдурмана з вимогою до чинного перехідного уряду країни не порушувати норми ісламу.
18.07.2020, 17:24
У неділю, 13 червня, на території Фінляндської республіки відбулися чергові вибори депутатів орґанів місцевого самоврядування.
11:34
Американсько-турецькі відносини мають цілий список проблемних точок, одним із яких є так зване "курдське питання".
08:12